Benešov – Chrudim 0:0 PK 4:5

Zápas přinesl několik šancí na obou stranách, ale brankáři, domácí Tetour a hostující Mrázek, míč za svá záda nepropustili.

V prvním poločase jsme mohli jít do vedení a Chrudim víc potrápit, ale neproměnili jsme tři šance a nastřelili tyčku,“ posteskl si Roman Veselý a dodal k druhému dějství: „Chrudim byla fotbalovější, ale také šance nevyužila. V závěru jsme ale neproměnili tutovky Čapkem, Turkem a Engelmannem, a tak zůstal výsledek 0:0.“

Zápas se dostal až do penaltového rozstřelu, který v páté sérii mohli rozhodnout hosté, ale nedali, a tak nakonec rozhodli až v sedmé sérii. „Na můj vkus jsme kopali penalty lehkovážně,“ posteskl si po prohraném penaltovém rozstřelu trenér Benešova.

Trenér se vyjádřil ke zraněným hráčům. „Ježdík má po Převýšovu zřejmě nalomenou klíční kost a čeká se, jak se to bude léčit. Hurka s Ratajem se doufám dají za pár dnů do kupy,“ věří Veselý, jehož potěšilo, že nastoupil na část utkání už Martin Turek.

Chrudim zůstala na čele tabulky, kde má desetibodový náskok před Loko Vltavín, Benešov, který jede v dalším kole do Záp, je na dvanácté pozici, kde má společně se třemi týmy stejný počet třiceti bodů.

Rozhodčí: Martínek. ŽK: Vrňák – Dostálek.

Benešov: Tetour – Haitl, Neuberg, Zákostelský, Vrňák – Engelmann, Rys, Brejcha, Laňka –  Esomba  (85. Kozel) – Čapek (79. Turek).