BENEŠOV – JIRNY 0:2

První poločas příliš krásy nepobral. Jirny sice byly více v držení míče, ale šanci neměly. Benešov se převážně bránil a hlavička Laštovky zamířila do náruče brankáře.

Úvod druhého dějství rozhodl o výhře hostů. Nejprve Melechovský proměnil penaltu, aby si za dvě minuty si naskočil Dubský na míč po rohu na zadní tyči a upravil na 0:2. V 58. minutě fauloval Kejha zezadu Čapka a po zásluze se šel předčasně sprchovat. Benešov měl sice následně půlhodinovou přesilovku, ve které jen Turek vyzkoušel pozornost brankáře Fendricha. Více proti dobře bránícím Jirnům nevymyslel.

„Soupeř nás nepřehrál, ale my jsme hráli zbytečně zakřiknutě a bázlivě. Je to škoda. V prvním poločase jsme dobře bránili a přežili několik velmi dobrých standardek soupeře. Ve druhém poločase jsme se nevyvarovali dvou chyb, které rozhodly. Neprosadili jsme se ani proti deseti. Chyběla nám přesnost ve finální fázi a brankáře jsme ohrozili jen střelou Turka a soupeř si výhru pohlídal," posteskl si po zápase trenér Benešova Luboš Zákostelský, jenž u Konopiště po sezoně skončil. „V pondělí jsem se s prezidentem klubu panem Sládkem dohodl, že nebudu pokračovat a skončím, a tak jsme spolupráci ukončili."

Branky: 52. Melechovský (z PK), 54. Dubský. Rozhodčí: Severýn. ŽK: Večera, Čapek, Skopec, Zákostelský – Dubský, Škorvánek. ČK: 58. Kejha (J). Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Benešov: Stareček – Večera (51. Brejcha), Zákostelský, Braný, Vrňák (87. Melichar) – Laštovka, Skopec – Vopat, Čapek, Šumský (78. Farkaš) – Turek.