JIRNY – BENEŠOV 2:1 (1:0)

Domácí sice diktovali tempo hry, ale bez větších šancí. Hosté také nebyli nebezpeční, až na křižnou střelu Turka z úhlu. Přesto šli v prvním poločase, i poměrně brzy, do vedení domácí, když po odvráceném rohovém kopu propálil Čepelák, vše co mu stálo v cestě.

V úvodu druhého dějství se prosadili domácí podruhé a opět po standardní situaci, když kanonýr Melechovský našel míč v šestnáctce po trestném kopu Vondráčka. Postupem času se začali dostávat do hry hosté a dvakrát poslali míč do domácí sítě. Poprvé jim byl odmáván a následně odpískám ofsajd, podruhé již Turkova rána po standardní situaci byla uznána – 2:1. V závěru si ale již Jirny výhru pohlídaly.

„Bylo to bojovné utkání a na těžkém, podmáčeném terénu, bez vyložených šancí, když góly padly po standardních situacích. Většinou se nakopávaly dlouhé míče za obrany se souboji. Ve druhém poločase jsme byli lepší a nebezpečnější. První gól nám nebyl uznán, druhý už jo, ale Jirny si v závěru výhru zkušeně i kouskováním hry pohlídaly,“ podotkl k utkání stoper Benešova Jan Zákostelský a dodal k podzimní části: „Je to nepříjemné, 18 bodů je málo. Gólů nedostáváme mnoho jako loni, ale potřebujeme zapracovat na jejich střílení. Čeká nás přes zimu hodně práce, ale nic není ztraceného. Mužstva jsou v tabulce namačkána, a tak máme na to, abychom soutěž na jaře v klidu dohráli, byli ve středu nebo dokonce nahoře v tabulce.“

Branky: 9. Čepelák, 51. Melechovský – 80. Turek. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: Vondráček – Neuberg.

Benešov: Tetour – P. Ježdík, Neuberg, Zákostelský, L. Balata – Rataj (63. Telnar), Bohata (46. Vrňák), Ngimbi, Hrebeniuk – Čapek (38. Farkaš), Turek.