TÁBORSKO B – BENEŠOV 2:1

Do důležitého zápasu vstoupili hosté parádně, když po spolupráci Kučaby s Ibem zakončil křížnou střelou k tyči Turek – 0:1. Následně hráli Benešovští aktivně a domácím nenechávali mnoho prostoru. Ibe hlavičkou zamířil po rohu Skopce vedle a ránu Skopce vyrazil gólman. Na druhé straně domácí hrozili po standardních situacích a po půlhodině získali územní převahu. Tu přetavili ve vyrovnání tečí Bělouška po ráně Froňka z hranice šestnáctky po odražené standardní situaci. Těsně před odchodem do kabin orazítkoval tyč domácí Kočí.

Po změně stran se zápas stal bojem, ze kterého vyšli lépe domácí. Hostující Ibe nejprve opět hlavičkoval vedle, aby se dostali po brejcích do šancí domácí, Dordevič ještě Beníka nepřekonal, ale Peterka prsama v 73. minutě po centru ze strany již dal vítězný gól. V závěrečném tlaku Benešova skončila sražená střela Turka vedle branky, a tak se z výhry radovali domácí.

„Vyšel nám vstup do zápasu a dali jsme rychlý gól. Poté jsme se chtěli zatáhnout a hrát na brejky. Jenže vlastními chybami jsme pustili soupeře do hry a po nedohrané standardní situaci před koncem poločasu inkasovali. Ve druhé půli jsme čekali velký tlak domácích, který ale nepřišel, přesto jsme po rychlém rozehrání autu dostali druhý gól. V závěru jsme sice bojovali, ale alespoň vyrovnat se nám nepodařilo," povzdechl si po zápase skleslý trenér Benešova Kamil Kulhavý.

Branky: 39. Běloušek, 74. Peterka – 4. Turek. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: Žák, Skopec (oba Benešov). Poločas: 1:1.

Benešov: Beník – Braný, Laštovka (46. Afanasenko), Zákostelský, Vrňák (87. Adjei) – Žák – Turek (80. Kucalas), Skopec, Ibe, Balata (63. Farkaš) – Kučaba.