BROZANY – BENEŠOV 2:1

Do zápasu vstoupil Benešov dobře a ve 4. minutě se ujal vedení, když únik Svobody zakončil na zadní tyči Čapek. Poté byla hra vyrovnaná, ale domácí byli houževnatí, důrazní, agresivní a měli ve svém středu útočníka Potočného, který zaměstnával hostující obranu a nakonec zápas rozhodl dvěma góly ve prospěch Brozan. „V prvním poločase dorazil polostřelu, polocentr, který se odrazil od tyče a z hranice penalty poslal míč do prázdné brány. Podruhé skóroval, po naší ztrátě na polovině soupeře a rychlý protiútok zakončil stylem Robena, když si navedl ze strany míč přes dva hráče a prostřelil brankáře," popsal dva inkasované góly Luboš Zákostelský.

Benešov mohl vyrovnat, ale Čapek po sóle ze strany ani dobře rozehraný rohový kop ke gólu nevedly, a tak domácí svým důrazem a kouskováním hry výhru uhájili.

„Bylo to vyrovnané utkání, se stejným počtem šancí, ale domácí byli agresivnější, dotlačili tam druhý gól a proto vyhráli," ukázal kouč Benešova důvod porážky.

V dresu Benešova se objevilo z jarní postupové sestavy šest nových tváří – Preisler, Pospíšil, Turek, Skopec, Čapek a Svoboda. „Hráči se prostě hledají a bude chvíli trvat než najdou společnou řeč," podotkl Luboš Zákostelský a dodal: „Do poháru jsme vstupovali z únavy po středečním zápase v Kolíně, ale na to se nechci vymlouvat. Teď nás čeká ve středu Dobříš a v sobotu generálka s Libiší. Rozložíme již síly mezi další hráče, aby jsme na generálku šli odpočatí. Zraněný je jen Bredler, který odstoupil v poháru pro nakopnuté lýtko, ale snad to bude dobré."

Branky: 32. a 63. Potočný – 4. Čapek. Rozhodčí: Kyncl – Teuber, Janeček. ŽK: Potočný – Hrubý. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Benešov: Capouch – Braný, Hrubý, Zákostelský, Preisler (75. Vrňák) – Žák, Bredler (45. Pospíšil) – Jíša, Turek (65. Skopec), Čapek – Svoboda.