Pšovka Mělník – Benešov B 4:1

Favorizovaný Benešov vstoupil do zápasu aktivně, ale J. Páv po úniku přestřelil, Benák po kombinaci Podhorského se Štěpánem přehodil gólmana, ale míč šel vedle. A tak šli do vedení domácí, když v 11. minutě přetlačil po dlouhém nákopu útočník brankáře Burceva. Po sérii trestných kopů domácích, zaútočili hosté a dožadovali se penalty po centru Hanouska a následné ruce v šestnáctce Mělníka, ale rozhodčí byl jiného názoru. Po půlhodině hry napřáhl domácí hráč z pětadvaceti metrů a míč zaplul krásně pod břevno Burcevovy branky. Hosté v závěru poločasu vyvinuli tlak a snížili, když Benák vyhrál souboj se stoperem a poslal míč pod brankářem do sítě.

Ihned po přestávce si po brejku poradil domácí útočník s Hanouskem a podél Burceva zvýšil na 3:1. Hosté kontrovali ranou J. Páva po centru Pohorského, ale gólman si poradil, stejně jako se střelou Voráčka po akci Fuksy. A tak opět udeřilo na druhé straně, po rychlém brejku a střele z hranice penalty. Až do konce si Benešovští vytvořili tlak se spoustou šancí, ale v nejvyloženějších Fuksa po centru Šmejkala, Podhorský po signálu z trestného kopu, Kondáš po rohu Šmejkala ani O. Páv po centru Moravce nedokázali skórovat. Domácí zahrozili jen nebezpečným centrem.

Trenér benešovského béčka Miloslav Brožek po zápase žehral na koncovku. „Dostali jsme od domácích lekci z produktivity a všechny góly jsme dostali po našich chybách. Jinak se hrálo průměrné utkání, ve kterém jsme bohužel neproměňovali šance, na což jsme dojeli. Domácí jen nakopávali míče dopředu a po odražených balónech se dostávali do zakončení. My jsme se naopak snažili hrát fotbal, ale byli jsme úspěšní jen po vápno, v šestnáctce jsme nebyli nebezpeční jako v minulých zápasech, chybělo nám důraznější zakončení. Porážka nás mrzí a měli jsme navíc než dostat čtyři góly a dát jen jeden.“

Branka Benešova: 35. Benák. Rozhodčí: Nepovím. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

SK Benešov B: Burcev – Fuksa, Hanousek, Kondáš, Přibyl – J. Páv, P. Štěpán, M. Podhorský, Konečný (75. Moravec) – Voráček (60. Šmejkal), Benák (60. O. Páv).