Benešov B – Rožmitál 7:5

Uvolněný zápas, ve kterém se oba celky zaměřily pouze na útočnou fázi, čemuž výsledek odpovídá.

Branky Benešova: Skopec 2, Vyhlídal, Svoboda, Shapoval, D. Jendele, Marek Chrpa.

SK Benešov B: Balata - Kubálek, Krejza, F. Jendele, Vyhlídal - Kubů, Shapoval, Skopec, Marek Chrpa - Svoboda, D. Jendele. Střídal: Martin Chrpa.

Jílové – Votice 2:5

První poločas byl vyrovnaný a hosté se ujali vedení Sládkem z penalty. Po přestávce již byli jasně lepší Votičtí. Otradovec vsítil druhý gól a přestože domácí z ojedinělé šance snížili, hosté odpověděli dvěma góly Prégra a Šedivým. Domácí ke konci zápasu už jen korigovali na 5:2.

Branky: Prégr 2, Sládek (z PK), Otradovec, Šedivý. Poločas: 0:1.

SK Marila Votice: Dvořák - Procházka, Vinduška, Sládek, Váňa - Prégr, Říha, Boukal, Bauer - Šedivý, Otradovec. Střídali: Holub, Klos.

Nový Knín – Jankov 0:4

Brankový účet utkání, které se hrálo ve vysokém tempu s mnoha krásnými kombinacemi, otevřel Čermák. Druhou trefu obstaral Kozel křížnou střelou do dolního rohu branky. Na začátku druhého poločasu byli aktivnější domácí, ale Kozel jim utnul snahu na snížení. Čtvrtý, závěrečný gól vstřelil Veselý, když lví podíl na brance měla Uhliarova bojovnost. Domácí v závěru nastřelili tyč a břevno, ale gól jim tentokrát nebyl přán.

Branky: Kozel 2, Čermák, Veselý. ŽK: 2:2. Poločas: 0:2.

Sokol Jankov: Nerad – Wittner, Kozel, Kropáček, Hynek – Čermák, Balík, Hons, Uhliar – Smrčina, Veselý.

Měchenice – Teplýšovice 1:0

Ve vyrovnaném zápase vyhráli šťastnější domácí.

Poločas: 0:0.

Sokol Teplýšovice: J. Černý – A. Černý, Heřmánek, Hruška, Mokrý – Beneš, Kamenský, Vávra, Síbrt – Benák, Průcha.

Týnec nad Sáz. – Podlesí 3:1

Domácí vstoupili do utkání o druhou příčku s bojovnou náladou. Od úvodu se do soupeře zakousli a hned spálil tutovku Šejstal. Ve 4. minutě předvedl Týnec parádní akci, když míč putoval od L. Kroupy k Radačovskému až k Lacinovi, a ten balón poslal nekompromisně za záda Drahoty. Domácí převahu podruhé korunovali v 9. minutě po spolupráci Šejstala s Voldřichem. Podlesí druhá obdržená branka nakopla a pomalu hru vyrovnalo. Týnečtí naopak polevili a to se jim nevyplatilo v 66. minutě, kdy hosté snížili na 2:1. Domácí se trápili, Podlesí bylo nebezpečné, ale brankář Vašák již míč za svá záda nepustil. Naopak v 88. minutě byl faulován na druhé straně Stejskal a Štamberský z penalty uzavřel na 3:1.

Branka: Lacina, Voldřich, Štamberský (z PK). Rozhodčí: Kovář. Poločas: 2:1.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Vajgl – Šejstal, Radačovský, Voldřich, Lacina - L. Kroupa, O. Stejskal. Střídali: Hejduk, Michal Kříž, Souček, J. Kroupa.

Sedlec–Prčice – Petrovice 1:3

V prvním poločase se hrál bojovný zápas. Domácí měli několik šancí, ale v zakončení byli zbrklí, a tak se hosté v 35. minutě ujali vedení. Po přestávce tempo hry opadlo. Hosté vsítili druhý gól, na který domácí ještě stačili zareagovat, ale třetí trefa Petrovic dvě minuty před koncem definitivně určila, kdo v zápase vyhraje.

Branka Sedlce–Prčice: Prchlík. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 1:1. Poločas: 0:1.

Sokol Sedlec–Prčice: J. Pištěk - Hudák, T. Kotva, Kabíček, Tvrdý - T. Pištěk, D. Kotva, Trpka, Křížek – Seidel, Prchlík. Střídal: Šmejkal.