Benešov B – Poděbrady 0:1

Benešovu zápas nevyšel. Ve 14. minutě ztratil míč Fuksa, ale sólo hráč hostů zazdil. Za chvíli se protáhl Tlamicha při střele z úhlu. První domácí akce přišla v 28. minutě, ale Veinlicha po vysunutí Štěpánem stačil na poslední chvíli zblokoval obránce.

Rozhodující okamžik zápasu přišel v 54. minutě. Poděbradský Billý vyslal z trestného kopu ze 40 metrů a do kopce pumelenici, která se zastavila až v síti Tlamichovy branky. Mezi 73. – 75. minutou musel třikrát zachraňovat benešovský gólman, když dvakrát chybovala záložní řada. V 83. minutě přišla sporná situace. Po rohu Kučaby hlavičkoval na první tyči Konečný, gólman hostů míč vytáhl z brankové čáry (nebo za ní), ale gól se nepískal, a proto domácí prohráli.

Kouč benešovského béčka Miloslav Brožek zápas zhodnotil. "S výraznými změnami v sestavě jsme narazili na kvalitního, organizovaného a disciplinovaného soupeře, kterému můžeme poblahopřát k vítězství, protože zápas maximálně ubojoval. Poděbrady ukázaly, že jsou jedním z nejlepších týmům v soutěži. Nepodali jsme špatný výkon, jen vyhrál šťastnější tým a remíza by zápasu slušela víc."

Branka: 54. Billý. Rozhodčí: Berovič. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

SK Benešov B: Tlamicha – J. Páv, Fuksa, Kondáš, Přibyl – Šmejkal (68. O. Páv), P. Štěpán, M. Podhorský, Prikner (65. Konečný) – Veinlich (46. Kučaba), Petlička.