SK Benešov – Koloveč 1:0

Po celý zápas měla Koloveč fotbalově navrch, a i když měla výškovou převahu, kombinovala dobře po zemi. Vytvořila si velkou šanci, ale Capouch míč vytáhl na břevno. Do další větší příležitosti hosty benešovská obrana nepustila, naopak před poločasem domácí udeřili.

Rozhodnutí totiž přinesla 43. minuta, kdy si po dlouhém míči za obranu zakřičel gólman hostů mám, ale neměl, protože u míče byl dříve rychlonnohý Turek a poslal balón do sítě.

Po přestávce pokračoval platonický tlak Koloveče, který přinášel jen střely z dálky. Od 70. minuty hosté hru otevřeli, čehož Benešovští využívali k brejkům, ale Kučaba, Prikner ani Veinlich sóla neproměnili. Proto se Benešov do poslední chvíle bál o tři body, které ale nakonec uhájil.

Asistent trenéra Benešova Martin Bárta si po zápase oddechl. „Je to cenné vítězství, protože Koloveč nás překvapila a byl to zatím nejlepší soupeř, se kterým jsme hráli. V první půli byli hosté lepší, ale dostali se jen do jedné vážnější šance, ale Pavel Capouch nás podržel. Naopak nám se podařilo vstřelit gól. Ve druhé půli jsme trošku hru srovnali. Od 70. minuty se hosté začali dostávat do tlaku, ale my jsme do otevřené obrany mohli rozhodnout, ale pět vyložených šancí jsme neproměnili a strachovali se o výhru až do konce.

Branka: 43. Turek. Rozhodčí: Janíček. ŽK: Šefrna, Veinlich – Voříšek. Diváci: 170. Poločas: 1:0.

Benešov: Capouch – Křivohlavý, Hrubý, Žák, Chomát – O. Štěpán, Zoubek, Šefrna (46. Havlíček), Prikner – Veinlich (85. Petlička), Turek (70. Kučaba).