Řevnice - Benešov 5:0 (2:0)

Začátek zápasu nevypadal, že by si měl Benešov odvézt debakl. Ve 25. minutě ale chyboval Hanousek a domácí se po sóle dostali do vedení, které ještě v závěru poločasu po brejku navýšili. V úvodu druhé půle mohl hosty dostat do hry Turek, kterého vybídl do sóla Hanousek, ale netrefil branku. Vzápětí dostali Benešovští po standardní situaci nekrytým hráčem třetí gól a bylo hotovo. Domácí hru kontrolovali, přesto mohli hosté snížit, ale Turek při sóle a Doležal střelou nechali vyniknout brankáře. A tak Řevničtí v závěru nechali Benešov dopít dvěma góly kalich hořkosti do dna.

„Soupeř byl důraznější, agresivnější, důslednější, měl výškovou převahu a šel nekompromisně za vítězstvím. V první půli jsme nakopávali míče, které se však vracely zpátky, takže jsme se herně neprosazovali a domácí nás dvakrát potrestali. Ve druhé půli se naše hra trochu srovnala, ale soupeř hru již kontroloval a přidal další tři góly. Za předvedený výkon jsme si nic nezasloužili. Naše hra byla upracovaná, komplikovaná, hodně přihrávek a když už jsme se dostali do šancí, tak jsme je neproměnili,“ postěžoval si sportovní ředitel Benešova Ladislav Fiala.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Šimek. ŽK: Havlíček, Prikner (B). Diváci: 100. Poločas: 2:0.

SK Benešov: Capouch – Hanousek, Doseděl, Chomát, Braný – Knotek (60. Prikner), Doležal, Havlíček, Žák (83. Večera) – Veselý (46. Turek), Havlín.