Domažlice – SK Benešov 2:2

Do zápasu vstoupili Benešovští aktivně a měli více míč na kopačkách. Do první šance se dostal v 9. minutě Doseděl, ale hlavičkoval po rohu Veselého nad. Vzápětí po úniku Šindeláře netrefil Veselý z dobré pozice bránu. Poté se hrálo spíše uprostřed hřiště bez příležitostí. Až ve 38. minutě si naběhl na dlouhý odkop Stoszek, přelstil stopera a podél branky poslal míč na Veselého, který neměl problém trefit prázdnou branku – 0:1. Vzápětí měl na druhé straně vyrovnání na kopačce domácí útočník, ale pálil z malého vápna nad. V závěru poločasu si ještě Stoszek naskočil na centr Šindeláře, ale hlavičkoval na zadní tyči těsně vedle.

Druhý poločas začali aktivně ji Domažlice a dostaly hosty pod tlak. V 58. minutě ještě po chybném zpracování Šindeláře trefili tyčku, ale z následného rohu již hlavičkovali přesně – 1:1. Nápor domácích pokračoval, ale přišla rychlá akce hostů, únik Štěpána a zakončení Turka – 1:2. Domažlice se ale dočkaly vyrovnání. V 79. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě Žák. Po rozehraném trestném kopu byla nařízena na hosty přísná penalta a z ní, po rozehrání, domácí uzavřeli na konečných 2:2.

„Podali jsme dobrý výkon. Hlavně v prvním poločase jsme měli převahu, vstřelili jsme gól a ještě nějaké šance neproměnili. Ihned po přestávce domácí vyrovnali, měli tlak, ale my jsme z brejku stav opět otočili. Jenže domácí v závěru po vyloučení Žáka z penalty vyrovnali. Jeli jsme pro bod a máme ho,“ byl spokojený sportovní ředitel Benešova Ladislav Fiala.

Branky Benešova: 38. Veselý, 70. Turek. Rozhodčí: Novotný. ŽK: Žák 2, Stoszek / 2. ČK: 79. Žák (B). Diváci: 150. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Capouch - Křivohlavý (88. Večeřa), Chomát, Doseděl, Šindelář – Veselý, Hanousek (78. Braný), Žák, Štěpán - Turek, Stoszek (65. Havlíček).