Meteor Praha – SK Benešov 2:0


První poločas byl hodně neurovnaný, mužstva si vypracovala po jedné šanci. Hosté jí novým útočníkem Stoczkem po uvolnění Bubeníkem neproměnili. Naopak domácí šli těsně před odchodem do kabin hlavičkou Daňhela do vedení.

Ve druhém poločase se hnali hosté za vyrovnáním, ale Zelenka z dobré pozice přestřelil, Čáp nestačil usměrnit míč do sítě po centru Bárty a prodloužení Žákem. V 75. minutě ale udeřilo na druhé straně, když benešovské obraně unikl Nejepsa a prostřelil Capoucha. V závěru ještě Žák hlavičkoval po centru Štěpána vedle a ze závaru nikdo nedokázal dopravit míč do pražské sítě.


„Zápas začal takticky a obě mužstva čekala na chybu soupeře. V první poločase byly na každé straně jedna, domácí ji využili, my ne. Navíc jsme gól dostali do šatny. Ve druhém poločase se soupeř zatáhl, hrál na jednoho útočníka. My jsme měli převahu, ale špatně jsme se prosazovali. Domácí hrozili z brejků a jeden proměnili. Všechno štěstí jsme si asi vybrali před týdnem,“ smutnil sportovní ředitel SK Benešov Ladislav Fiala a dodal ke novému hráči: „Útočník Jan Stoczek přišel na půlroční hostování z Viktorie Žižkov.“


Branky: 44. Daňhel, 75. Nejepsa. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 2 / Chomát. Diváci: 160. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Capouch – Křivohlavý, Doseděl, Žák – Zelenka, Bárta (78. Šindelář), Bubeník (75. Braný), Chomát, Štěpán – Čáp, Stoczek (54. Hanousek).