VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský mladý fotbal, víkend 27. a 28. září

Střední Čechy/ Další díl z fotbalového podzimu mají za sebou i krajské soutěže dorostu i žáků

30.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Dorost – Krajský přebor
8. kolo:
Rakovník – Kosmonosy 0:2, 1:0, Jun. Kralupy – AFK Kolín 8:1, 3:1, Brandýs n. L. – Novo Kladno 3:0, 3:3, Slaný – Čelákovice 4:1, 1:2, Velim – FK Kolín B 0:1, 5:1, St. Boleslav – Dobříš 2:1, 3:5, Beroun – Hořovicko 1:5, 4:2, Kutná Hora – Neratovice 2:3, 2:0.
Starší
1. Slaný 8 7 0 1 25:14 21
2. St. Boleslav 8 6 0 2 29:26 18
3. Neratovice 8 5 1 2 19:15 16
4. Kosmonosy 8 5 0 3 20:11 15
5. Hořovicko 8 4 2 2 19:11 14
6. Velim 8 4 0 4 19:11 12
7. Kutná Hora 8 4 0 4 18:12 12
8. Čelákovice 8 4 0 4 18:18 12
9. AFK Kolín 8 4 0 4 20:25 12
10. Kralupy 8 3 2 3 22:17 11
11. SK Rakovník 8 3 2 3 13:13 11
12. FK Kolín B 8 3 0 5 14:19 9
13. Beroun 8 3 0 5 9:22 9
14. Novo Kladno 8 2 1 5 10:20 7
15. Dobříš 8 2 0 6 12:20 6
16. Brandýs n. L. 8 1 0 7 8:21 3
Mladší
1. Kutná Hora 8 8 0 0 22:3 24
2. SK Rakovník 8 7 1 0 19:7 22
3. Neratovice 8 5 2 1 24:8 17
4. Brandýs n. L. 8 5 2 1 24:12 17
5. St. Boleslav 8 5 0 3 26:19 15
6. Beroun 8 4 2 2 19:22 14
7. Hořovicko 8 4 1 3 35:16 13
8. Dobříš 8 4 0 4 20:23 12
9. Slaný 8 3 1 4 21:18 10
10. Velim 8 2 2 4 19:19 8
11. Novo Kladno 8 2 2 4 17:21 8
12. Kralupy 8 2 2 4 8:19 8
13. Čelákovice 8 1 3 4 6:12 6
14. Kosmonosy 8 0 3 5 6:17 3
15. FK Kolín B 8 1 0 7 12:26 3
16. AFK Kolín 8 0 1 7 4:40 1
Dorost – I. A třída
Skupina A
6. kolo:
Jun. Kralupy – Pš. Mělník 0:1, Kročehlavy – Sp. Kladno 7:0, Králův Dvůr – Velvary 3:0, Zdice – Komárov 6:0, N. Strašecí – Tn. Rakovník 0:4, Obříství – Brandýsek 2:4, Libiš – Loděnice 0:3.
1. Kročehlavy 6 5 0 1 33:7 15
2. Pš. Mělník 6 5 0 1 24:5 15
3. Loděnice 6 4 2 0 16:6 14
4. Zdice 6 4 0 2 16:7 12
5. Králův Dvůr 6 4 0 2 20:16 12
6. Komárov 6 4 0 2 15:18 12
7. Brandýsek 6 3 1 2 11:15 10
8. Tn. Rakovník 6 3 0 3 15:9 9
9. Velvary 6 3 0 3 8:10 9
10. N. Strašecí 6 2 0 4 12:20 6
11. Sp. Kladno 6 1 2 3 4:21 5
12. Libiš 6 1 0 5 5:11 3
13. Obříství 6 0 1 5 4:17 1
14. Kralupy 6 0 0 6 5:26 0
Skupina B
6. kolo:
Jirny – Byšice 2:1, Všechlapy – Mn. Hradiště 3:3, Velký Borek – Zeleneč 2:2, Čejetice – Dol. Bousov 5:2, Pěčice – Semice 0:2, Akuma MB – Krnsko 0:3, Kost. Hlavno – Luštěnice 1:4.
1. Jirny 6 5 0 1 17:6 15
2. Čejetice 6 4 1 1 18:10 13
3. Mn. Hradiště 6 3 3 0 22:7 12
4. Luštěnice 6 4 0 2 15:7 12
5. Pěčice 6 3 2 1 12:6 11
6. Semice 6 3 2 1 11:9 11
7. Zeleneč 6 2 3 1 15:10 9
8. Krnsko 6 3 0 3 14:12 9
9. Všechlapy 6 2 3 1 15:14 9
10. Dol. Bousov 6 1 2 3 9:15 5
11. Velký Borek 6 1 1 4 7:15 4
12. Akuma MB 6 0 2 4 7:19 2
13. Byšice 6 0 2 4 5:18 2
14. Kost. Hlavno 6 0 1 5 6:25 1
Skupina C
6. kolo:
Mirošovice – Libodřice 2:2, B. Poděbrady – Kunice 6:2, Ovčáry – Kouřim 7:0, Sn. Poděbrady – Veltruby 5:2, Říčany – D. Kralovice 1:3, AFK Pečky – Kluky 0:1, Český Brod – Paběnice 10:2.
1. Kluky 6 5 1 0 16:4 16
2. B. Poděbrady 6 5 0 1 30:7 15
3. Český Brod 6 4 0 2 30:10 12
4. Ovčáry 6 4 0 2 25:13 12
5. D. Kralovice 6 3 1 2 16:13 10
6. AFK Pečky 6 3 0 3 23:11 9
7. Říčany 6 3 0 3 16:14 9
8. Kunice 6 3 0 3 12:17 9
9. Kouřim 6 3 0 3 13:22 9
10. Mirošovice 6 2 2 2 11:13 8
11. Sn. Poděbrady 6 2 1 3 11:12 7
12. Libodřice 6 0 3 3 8:16 3
13. Paběnice 6 1 0 5 7:27 3
14. Veltruby 6 0 0 6 6:45 0
Skupina D
6. kolo:
Milín – Sedl./Prčice 1:3, Teplýšovice – Sedlčany 1:6, Týnec n. S. – Benešov 0:4, Všeradice – Všenory 2:0, Nový Knín – Votice 1:3, Jílové – Petrovice 2:1, Lety – Průhonice 5:0.
1. Votice 6 4 1 1 21:6 13
2. Sedlčany 6 4 1 1 17:7 13
3. Jílové 6 4 1 1 18:11 13
4. Lety 6 3 2 1 18:10 11
5. Všenory 6 3 2 1 12:9 11
6. Sedl./Prčice 6 3 1 2 9:5 10
7. Všeradice 6 3 1 2 14:15 10
8. Nový Knín 6 3 0 3 17:12 9
9. Týnec n. S 6 3 0 3 13:13 9
10. Milín 6 2 0 4 13:13 6
11. Petrovice 6 2 0 4 11:16 6
12. Benešov 6 2 0 4 12:19 6
13. Teplýšovice 6 1 1 4 6:14 4
14. Průhonice 6 0 0 6 1:32 0
Žáci – Krajský přebor
8. kolo:
Sedlčany – Kosmonosy 7:1, 1:1, Sp. Příbram – SK Rakovník 0:3, 0:4, Vlašim – Beroun 0:0, 1:1, Tn. Rakovník – Jílové 1:3, 0:0, Pš. Mělník – Kutná Hora 0:0, 8:0, Mn. Hradiště – Dobříš 5:1, 2:4, SK Kladno B – Benešov 6:1, 2:1, Čelákovice – Lysá n. L. 3:0, 8:1.
Starší
1. Sedlčany 8 7 1 0 45:6 22
2. SK Rakovník 8 7 1 0 35:3 22
3. Beroun 8 6 2 0 25:5 20
4. SK Kladno 8 5 1 2 31:11 16
5. Jílové 8 4 3 1 17:8 15
6. Vlašim 8 3 4 1 16:9 13
7. Mn. Hradiště 8 4 1 3 14:10 13
8. Čelákovice 8 2 4 2 14:14 10
9. Pš. Mělník 8 2 3 3 7:10 9
10. Benešov 8 2 2 4 14:20 8
11. Kutná Hora 8 1 3 4 5:12 6
12. Sp. Příbram 8 1 3 4 6:19 6
13. Tn. Rakovník 8 2 0 6 7:21 6
14. Kosmonosy 8 2 0 6 4:20 6
15. Lysá n. L. 8 2 0 6 13:35 6
16. Dobříš 8 0 0 8 5:55 0
Mladší
1. SK Kladno 8 7 1 0 33:2 22
2. Vlašim 8 6 2 0 29:2 20
3. Čelákovice 8 6 1 1 35:8 19
4. Pš. Mělník 8 6 1 1 25:9 19
5. Benešov 8 6 0 2 27:8 18
6. SK Rakovník 8 5 1 2 22:7 16
7. Beroun 8 4 1 3 26:18 13
8. Dobříš 8 4 0 4 17:29 12
9. Mn. Hradiště 8 3 0 5 15:21 9
10. Kutná Hora 8 3 0 5 9:38 9
11. Jílové 8 2 2 4 12:34 8
12. Lysá n. L. 8 2 0 6 25:27 6
13. Tn. Rakovník 8 1 2 5 3:15 5
14. Sp. Příbram 8 1 1 6 6:16 4
15. Kosmonosy 8 1 1 6 9:38 4
16. Sedlčany 8 0 1 7 8:29 1
Žáci – I. A třída
Skupina A
6. kolo:
SK Rakovník B – Slaný 1:3, 0:5, Kročehlavy – Sp. Kladno 1:1, 3:3, Rožmitál – Mníšek p. B. 2:6, 9:1, Brandýsek – Beroun B 3:1, 5:1, N. Strašecí – Jun. Kralupy 2:1, 5:0, Velvary – Hořovicko B 8:2, 1:13.
Starší
1. N. Strašecí 6 5 1 0 16:6 16
2. Slaný 6 4 1 1 20:11 13
3. Velvary 6 4 0 2 26:28 12
4. Kročehlavy 6 3 2 1 15:4 11
5. Brandýsek 6 3 1 2 19:10 10
6. Králův Dvůr 5 3 0 2 11:7 9
7. SK Rakovník B 6 3 0 3 10:18 9
8. Sp. Kladno 5 2 2 1 14:6 8
9. Kralupy 5 2 1 2 21:6 7
10. Mníšek p. B. 6 2 0 4 9:12 6
11. Beroun B 5 1 0 4 4:23 3
12. Hořovicko 5 0 0 5 6:22 0
13. Rožmitál 5 0 0 5 8:26 0
Mladší
1. N. Strašecí 6 5 1 0 36:4 16
2. Slaný 6 5 0 1 20:4 15
3. Kročehlavy 6 4 1 1 33:11 13
4. Králův Dvůr 5 4 0 1 15:8 12
5. Hořovicko 5 3 0 2 27:11 9
6. Sp. Kladno 5 2 2 1 22:10 8
7. Brandýsek 6 2 1 3 10:18 7
8. SK Rakovník 6 2 0 4 15:26 6
9. Mníšek p. B. 6 2 0 4 9:30 6
10. Velvary 6 1 2 3 12:33 5
11. Rožmitál 5 1 1 3 15:20 4
12. Kralupy 5 1 0 4 3:11 3
13. Beroun B 5 0 0 5 3:34 0
Skupina B
6. kolo:
Odolena Voda – Velim 4:0, 0:5, Nymburk B – Sadská 2:1, 9:1, Brandýs n. L. – AFK Pečky 4:0, 3:0, V. Borek – Libiš 4:0, 1:1, Pěčice – Semice 3:0, 4:0, Benátky n. J. – B. Poděbrady 1:0, 1:1, FC Mělník – Tuchoraz 2:0, 1:1.
Starší
1. Brandýs n. J. 6 6 0 0 24:1 18
2. Pěčice 6 5 0 1 19:3 15
3. V. Borek 6 4 0 2 17:5 12
4. AFK Pečky 6 3 1 2 18:13 10
5. Nymburk B 6 3 0 3 17:11 9
6. FC Mělník 6 2 3 1 8:7 9
7. B. Poděbrady 6 3 0 3 9:9 9
8. Odolena Voda 6 3 0 3 9:21 9
9. Sadská 6 2 2 2 12:8 8
10. Velim 6 2 1 3 8:11 7
11. Tuchoraz 6 2 0 4 3:11 6
12. Benátky n. J. 5 2 0 3 7:19 6
13. Libiš 5 0 1 4 2:22 1
14. Semice 6 0 0 6 3:15 0
Mladší
1. Pěčice 6 6 0 0 31:6 18
2. Velim 6 6 0 0 29:7 18
3. Brandýs n. L. 6 4 1 1 12:5 13
4. Velký Borek 6 3 1 2 29:10 10
5. AFK Pečky 6 3 0 3 14:13 9
6. Semice 6 2 1 3 23:19 7
7. FC Mělník 6 1 3 2 5:8 6
8. Nymburk B 6 2 0 4 18:23 6
9. Tuchoraz 6 1 3 2 8:14 6
10. Sadská 6 2 0 4 15:26 6
11. Libiš 5 1 2 2 8:9 5
12. Odolena Voda 6 1 2 3 7:17 5
13. B. Poděbrady 6 1 2 3 12:24 5
14. Benátky n. J. 5 0 1 4 3:33 1
Skupina C
6. kolo:
Votice – Sedl./Prčice 2:1, 1:2, Benešov B – AFK Kolín 4:1, 5:2, Týnec n. S. – FK Kolín B 10:0, 7:0, Čáslav B – Malešov 3:0, 2:1, Říčany – U. Janovice 2:3, 3:4, Kouřim – Sázava 3:3, 2:2, Dobřejovice – Čerčany 4:4, 3:3.
Starší
1. Týnec n. S 5 5 0 0 29:2 15
2. AFK Kolín 6 5 0 1 19:4 15
3. Benešov B 6 4 1 1 23:8 13
4. Sázava 6 3 1 2 19:14 10
5. Dobřejovice 6 3 1 2 21:17 10
6. Čáslav B 5 3 1 1 12:8 10
7. Čerčany 6 3 1 2 20:20 10
8. Říčany 6 3 0 3 10:9 9
9. U. Janovice 6 2 1 3 12:29 7
10. Sedl./Prčice 6 2 0 4 20:17 6
11. Kouřim 6 1 3 2 13:15 6
12. Votice 6 1 0 5 6:21 3
13. FK Kolín B 6 1 0 5 8:26 3
14. Malešov 6 0 1 5 5:27 1
Mladší
1. Benešov B 6 5 1 0 29:6 16
2. AFK Kolín 6 4 1 1 29:10 13
3. Říčany 6 3 2 1 23:9 11
4. U. Janovice 6 3 1 2 16:12 10
5. FK Kolín B 6 3 1 2 20:18 10
6. Týnec n. S 5 3 0 2 19:6 9
7. Sázava 6 2 3 1 18:14 9
8. Votice 6 3 0 3 9:10 9
9. Čáslav B 5 2 1 2 10:7 7
10. Sedl/Prčice 6 2 1 3 12:25 7
11. Čerčany 6 1 3 2 18:14 6
12. Kouřim 6 1 1 4 10:25 4
13. Dobřejovice 6 1 1 4 11:27 4
14. Malešov 6 0 0 6 5:46 0

Autor: Vlastimil Dudáček

30.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

U Trojského zámku v Praze se 2. prosince odpoledne zřítila do Vltavy betonová lávka pro pěší. Podle informací záchranářů se při pádu zranili čtyři lidé. Snímek je ze 3. prosince.
18

Stav třetiny středočeských mostů volá po opravě

Miroslav Liba, předseda středočeského krajského fotbalového svazu.

Liba o svém zvolení do vedení asociace: Je to i úspěch středočeského fotbalu

Meteorický roj Geminid je nyní k vidění na obloze. I na Benešovsku

Benešovsko – Meteorických rojů je během roku několik desítek. To ale neznamená, že je vidíme jen jediný den. Roje bývají aktivní asi 14 dní.

Rozšířenou skládku na komunální odpad u Votic slavnostně otevřeli

Votice - Komunální odpad z Voticka, Sedlčanska, Sedlecka, Mladovožicka i Bechyňska bude ještě minimálně osm let kam vozit. A to díky rozšíření dosavadní skládky u Votic, kde během tří měsíců vznikly dva nové boxy k uskladnění odpadu.

Němčinu studenti procvičovali v Albstadtu

Vlašim - Už dvacet let mají tradici výměnné pobyty studentů z Vlašimi. Devět studentů obchodní akademie a osm z gymnázia strávilo týden v rodinách žáků partnerské školy Walther-Groz-Schule v německém Albstadtu, městě ve spolkové zemi Bádensku – Württembersku.

AKTUALIZOVÁNO

Pozor, hrozí kolony! Středa 13. prosince je ve znamení dopravních nehod

Olbramovice /FOTOGALERIE/ - Čtyři osobní vozidla se srazila ve středu 13. prosince před devátou hodinou ranní v Olbramovicích.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT