SEDLEC-PRČICE –  NEČÍN          6:1

Od úvodního hvizdu Sedleckoprčičtí začali nátlakem a i po několika gólových situacích a vyložených šancí se nedokázali prosadit. Vše odstartovala 61. minuta, kdy z levé strany vystřelil Davídek a před brankou dorazil Nousek. A pak se snesl uragán. Dalších pět branek lovili Nečínští během deseti minut. Po střele Jelena podruhé skóroval Nousek. Poté se dvakrát trefil Růzha a vše dokončili Davídek a Jelen. Hosté výsledek zkorigovali v 90. minutě Gregorem na konečných 6:1.

Branky: 61. a 75. Nousek, 77. a 83. Růzha, 84. Davídek, 86. Jelen – 90. Gregor. Poločas: 0:0. Sedlec-Prčice: Ryšavý – L. Pištěk, Sedláček, Polidar, T. Pištěk, Jelen, Nousek, Bouška, Davídek, Růzha, Seidl. Střídali: Kabíček, Hájek, Hedvik.