BENEŠOV B – TEPLÝŠOVICE 3:1

Zápas začali lépe hosté, dobře kombinovali, ale organizovanou domácí obranu nepřelstili. A tak první šanci měli Benešovští, ale Krejza střelou za šestnáctkou branku minul. Postupem času domácí převzali iniciativu, lépe se pohybovali, prosazovali se především po stranách a třikrát rozvlnili teplýšovickou síť. První dva zásahy měl na svědomí Páv, jenž si po centru Hronka poradil s obráncem i brankářem, aby o chvíli později krásnou střelou z dvaceti metrů zvýšil na 2:0. Třetí zásah do poločasu přidal agilní Martin Chrpa po sóle.

Do druhého poločasu domácí vystřídali a asi uspokojeni výrazným vedením, přenechali iniciativu na soupeři, který snížil Mládkem na 3:1. Zdramatizovat stav mohl Král, ale Franěk mu sólo chytil. Domácí spoléhali na brejky, ale stav již také nezměnili.

„Kluci hráli na hranici svých sil a především hráči, kteří absolvovali v sobotu celodenní turnaj s „A" týmem v úmorném vedru, zaslouží pochvalu za zodpovědný výkon. První poločas byl solidní a hráči plnili, co jsme si řekli. Ve druhém poločase jsme museli řešit zranění stoperské dvojice, což výrazně ovlivnilo rozestavení kostry mužstva. Přesto jsme utkání dovedli k vítězství, což mě potěšilo," měl radost z výhry nový trenér Benešova B Petr Slepička a dodal: „Když uvážím, že jsou hráči v tvrdé tréninkové přípravě s „A" týmem, nejstarším byl brankář Franěk (23 let) a většina kluků je do dvaceti let, je výsledek uspokojivý a rozhodně je na čem stavět."

Branky: Páv 2, Martin Chrpa – Mládek. Poločas: 3:0.

Benešov B: Franěk – P. Balík, M. Balík, Hronek, F. Jendele – Krejza, Černý, Martin Chrpa, Páv, Keltner – Voráček. Střídali: Balata, D. Jendele, Marek Chrpa.

Teplýšovice: Stařecký – Veselý, Pavel Chomát, Drahota, Kaňka – Nerad, Kukač, Dřízal, Mládek, Petr Chomát – Král. Střídal: Ottl.