KOLÍN – SK BENEŠOV B 3:1

Utkání bylo od začátku plné agresivity a soubojů. První poločas se hrál převážně mezi šestnáctkami, ale kvalitní domácí přesto hrozili více. Jenže první příležitost po rohu jim zhatil obránce Braný a ránu Mišáka vytlačil Burcev na roh.

Na druhé straně pálil P. Štěpán za šestnáctkou těsně vedle, Konečný vyzkoušel z hranice penalty brankáře Čižinského a Štěpán z malého vápna po centru Hronka neumístil míč mezi tyče. Těsně před koncem poločasu chybovali hosté na polovině hřiště a po rychlém protiútoku skóroval nadvakrát Štoček.
V úvodu druhého poločasu přišli hosté o míč v rozehrávce, následně přišel faul Komárka a Štoček penaltu proměnil.

Hosté se oklepali a po úspěšném presinku se ocitl ve vyložené šanci opět Štěpán, ale branku netrefil. Vzápětí Konečný vyzkoušel brankáře a po rohu F. Jendele hlavičkoval Čáp na zadní tyči vedle.

A tak udeřilo na druhé straně, když opět po chybě v rozehrávce domácí brilantně, na tři přihrávky, přešli přes půl hřiště a akci zakončil Čapek podél padajícího Burceva.

V samotném závěru se dočkali i hosté. Čáp po individuální akci Kondáše byl faulován a Kondáš z penalty uzavřel skóre na 3:1.

Branky: 44. a 47. Štoček (2 z PK), 73. Čapek – 90. Kondáš z PK. Poločas: 1:0.

SK Benešov B: Burcev – Hronek (80. Komárek), Braný, Kondáš, Komárek (80. J. Páv) – Konečný, P. Štěpán, Bohata (80. Mastný), J. Páv (46. F. Jendele) – Benák (58. D. Jendele), Mastný (46. Čáp).

Další zápas sehraje béčko Benešova ve středu od 18 hodin proti Bohemians 1905 U19.