Brandýs nad Labem – Fotbalové béčko Benešova odehrálo v I. A třídě s týmem Brandýs/Boleslav poločasy jako noc a den. V prvním na hřišti kralovali, ve druhém nechali domácí skóre srovnat.

Brandýs/Boleslav – Benešov B 2:2

První poločas ovládli hosté, když brankami Benáka po kolmici Podhorského a z dorážky Voráčka po kombinaci a střele Podhorského vyraženou brankářem do tyče získali dvoubrankové vedení. Další šance Voráček, dvakrát Podhorského a Benáka gólem neskončily.

„Odehráli jsme nejlepší poločas na podzim. Výborně nám zahrála záloha, která hrála kreativně a výborně se doplňoval s útočníky, k čemuž nám pomohlo i velké hřiště. Mohli jsme dát šest nebo sedm gólů a dali jen dva,“ pěl ódy trenér Benešova B Miloslav Brožek.

Po přestávce domácí zvýšili aktivitu a Krulich po míči za obranu snížil. Vzápětí Benák a dvakrát Voráček neproměnili sóla a tak Brandýs trestal. Nejprve skončila hlavička po rohu na tyči a následně Šmejkal po dlouhém míči za obranu srovnal.

„Do druhého poločasu jsme šli jako v tenise za stavu 6:0, 2:0 a při podání uděláte dvojchybu. Soupeř začne bojovat, zpřesní hru, vyhecují se a dotáhne zápas do vítězného konce. To se stalo trošičku nám. I když jsme si to v kabině říkali, domácí a nás vlítli a nakonec vyrovnali. Za stavu 2:1 jsme ale mohli rozhodnout, ale Benák i Voráček řešili sóla na kluzkém terénu střelou nahoru, místo dolu,“ smutnil Brožek a dodal: „Před zápasem bych bod bral, ale teď mě mrzí, že jsme domácím remízu darovali. Na druhou stranu, v Brandýse moc mužstev body neudělá. V posledním zápase chceme doma vyhrát, abysme skončili na třetím místě, což by byl skvělý úspěch.“

Branky: 59. Krulich, 79. Šmejkal – 23. Benák, 35. Voráček. Rozhodčí: Hron. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Benešov B: Burcev – Komárek, Večera, Kondáš, Fuksa – Bohata, Podhorský, P. Štěpán, J. Páv – Benák (65. Němeček), Voráček (75. Konečný).