Benešov B – Radim 4:0

Od úvodního hvizdu se řítil jeden útok za druhým na branku Radimi. Voráček ještě zakončil sólo vedle, ale ve 3. minutě již předložil míč pro Šmejkala, který se již do poloodkryté branky nemýlil. Domácí nadále dobře kombinovali, vytvářeli si šance, ale Konečný z 18 metrů pálil vedle, Benák hlavičkoval do gólmana, přetažený roh na zadní tyč si Kondáš zpracoval, uvolnil se, ale ránu bravurně gólman vytlačil na roh. Po jeho zahrání Podhorským již Fuksa na zadní tyči poslal míč „angličanem“ do sítě. Do poločasu ještě Voráčkovu bombu po úniku a zpětné přihrávce J. Páva vyrazil gólman, z dorážky trefil Voráček tyč, po uličce Podhorského pálil Benák nad, stejného hráče na dlouhou nohu zpacifikoval gólman a Voráček pálil z úhlu nad.

Po přestávce se hrálo stále v benešovské režii. Po nabídce Voráčka vychytal bravurně gólman Vrňáka, z následného rohu vytěsnil i střelu Benáka. Po hodině hry se domácí radovali potřetí, když kombinaci Štěpána s Voráčkem zakončil podél gólmana Benák. Následně přišla největší šance hostů, kterou z úhlu vyrazil Tlamicha. Závěr patřil opět Benešovu, Benák nejprve po centru Fuksy hlavičkoval vedle, aby následně připravil pozici pro Voráčka, který do skoro prázdné branky uzavřel na 4:0.

Trenér benešovského béčka Miloslav Brožek po zápase svůj tým chválil. „Podali jsme velmi dobrý výkon, plný nasazení, chutě do hry, byl tam vidět fotbal, vytvořili jsme si spoustu šancí a vstřelili čtyři góly. Kluci hráli s obrovskou chutí, což rozhodlo.“

Branky: 3. Šmejkal, 26. Fuksa, 60. Benák, 79. Voráček. Rozhodčí: Malý. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

SK Benešov B: Tlamicha – Fuksa (76. Přibyl), Braný, Kondáš, J. Páv – Šmejkal (46. Vrňák), P. Štěpán, M. Podhorský, Konečný (76. Moravec) – Voráček, Benák .