Benešov B – Jílové 3:1

První poločas moc krásy nenabídl a diváci se mohli kochat slunečními paprsky, než fotbalem. Za zmínku stála jen střela domácího Konečného z otočky do boční sítě a Voráček sám před brankou nezpracoval míč, Jílové zahrozilo jen závarem po trestném kopu.

Ve druhém poločase hráli domácí z kopce a začali si vypracovávat šance. Voráčkovu ránu i hlavičku Fuksy zlikvidoval gólman Jílové, na druhé straně kryl ránu z dálky Tlamicha. V 59. minutě se již Benešov radoval, když si Moravec naběhl po rohu na přední tyč a prsama dotlačil míč do sítě. Jenže za sedm minut nastřelili hosté břevno, míč následně vyrazil Tlamicha na hlavu hráče, který vyrovnal. Domácí ale šli za výhrou, a to se jim vyplatilo. V 71. minutě si na trestný kop z poloviny hřiště naběhl Kondáš a nohou podél gólmana rozvlnil síť. Definitivu napsal v 90. minutě krásným gólem Šmejkal. Z poloviny hřiště přešel přes tři hráče, přeloboval gólmana, míč skončil na břevně, ale záložník Benešova byl u balónu nejdříve a poslal ho do branky.

Asistent trenéra benešovského béčka Miloslav Brožek byl opět spokojený s přístupem hráčů k utkání. „Již potřetí jsem velmi spokojený s morálkou mužstva. I když hosté vyrovnali, tak mužstvo v horkém počasí a na nerovném terénu zabojovalo, sáhlo si na dno sil a dvěma góly strhlo výhru na naši stranu,“ měl asistent radost a dodal: „V prvním poločase nám svítilo sluníčko do očí a kluci se s tím špatně vyrovnávali. Dvacet minut jsme byli pod tlakem, pak jsme vyrovnali hru a poločas skončil bez branek. O přestávce jsme si říkali, že musíme vydržet a vybojovat výhru, a to se povedlo. První dva góly jsme dali po precizně zahraných standardkách a třetí přidal krásným gólem Šmejkal. Malinko nás limitovalo, jen že jsme měli jen jednoho hráče na střídání. Kluci ale zabojovali a nechali na hřiště všechny síly, za což jim patří dík.“

Branky Benešova B: 59. Moravec, 71. Kondáš, 90. Šmejkal. Rozhodčí: Nepovím. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

SK Benešov B: Tlamicha – Přibyl, Hanousek, Kondáš, Fuksa – Moravec, P. Štěpán, Šmejkal, J. Páv – Konečný, Voráček (78. Kačírek).