Roudnice – Graffin Vlašim B 2:2

Roudničtí začali zápas lépe. V 10. minutě je dostal do vedení Ali a následně přidal druhou trefu Polák. Vlašim do poločasu snížila z penalty Stejskalem.
Ve druhém poločase zvýšila Vlašim tempo a po hodině hry využil sérii roudnických chyb k vyrovnání Stejskal. V závěru byli hosté blíže k výhře, ale řadu brejkových situací již nedotáhli do gólového konce.

Branky: Ali, Polák – Matějka (z PK), Stejskal. Poločas: 2:1.

Roudnice: Valeš – Kučera, Vlček, Obrtlík (70. Šmidrkal), Dolejška (60. Lukášek) – Polák, Pohořelý (60. Putík, 80. Hlava), Medek, Cibulka (46. Drhy) – Bukač, Ali (46. Slavíček).

FC GRAFFIN Vlašim B: Kulovaný (75. Berovič) - Novák, Veselý, Císař, Pohorský (46. Žovinec) - Matějka, Stejskal, Peroutka (60. Švamberg), Borkovec (46. Kuchler) - Tafat, Jaroš (46. Červeňák).

„Tak do 25. minuty jsme hráli velmi dobře. Ve druhé půli jsme ale začali dělat chyby v defenzivě a v závěru jsme mohli být rádi, že Vlašimští nevyužili některý z brejků. V zápasech jsme zkoušeli Aliho, Drhyho a Kučeru. V týdnu ještě budeme jednat a uvidíme, zda v týmu zůstanou,“ poznamenal roudnický trenér Pavel Dohnal.

Vlašimský trenér Martin Müller byl po zápase nespokojený s koncovkou: „Soupeře jsme přehráli a především ve druhém poločase se měli přidat více branek. Šance jsme ale bohužel neproměnili a navíc jsme doháněli manko z prvního poločasu. Zasloužili jsme si vyhrát, ale jak říkám, bohužel se nám nepodařilo proměnit šance,“ řekl kouč pro klubový web.