Vlašim B – FK Kolín 1:1

V šachové partii nechtěl nikdo udělat chybu. Tu vyrobil hned v 1. minutě brankář Vlašimi Drápela po rohu, ale Havlíček po následné střele vykopl míč z branky. Ve 22. minutě vypálil krásnou střelou z dvaceti metrů L. Dvořák a projektil se zastavil až v šibenici kolínské branky. Po přestávce měl dvě velké šance domácí Petrů, ale v první na malém vápně zbytečně přihrával a ve druhé zakončil sólo vedle. A tak přišel v 88. minutě trest v podobě gólu kolínského Tlučhoře z malého vápna.

„Jsme zklamán, protože jsme podruhé za sebou dostali gól v závěru, a tím přišli o body. Hráli jsme s kvalitním soupeřem, který chce postoupit a byl na nás dobře připraven. Přesto jsme si vytvořili několik šancí, které jsme neproměnili. Soupeř v závěru vytáhl hru na tři útočníky a podařilo se mu vyrovnat. Nemůžu klukům vytknout bojovnost a nasazení, ale umíráme na neproměňování šancí,“ smutnil kouč Vlašimi B Vladimír Kout.

Branky: 22. L. Dvořák - 88. Tlučhoř. Rozhodčí: Schořovský. ŽK: Janda / 1. Diváci: 210. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim B: Drápela - Havlíček, Veselý, Císař, Švamberg - Janda, Stejskal, J. Dvořák, Žovinec - L. Petrů, L. Dvořák.