DLOUHÁ LHOTA – BENEŠOV B  1:0

V prvním poločase kralovali na hřišti hosté, vypracovali si řadu šancí. Hlavně posila z áčka, rychlonohý Dominik Němec, dělal průvan v domácí obraně, ale v zakončení selhal, když neproměnil tři sóla a hlavičku po centru mu bravurně brankář vyrazil. Neujalo se ani zakončení P. Štěpána ze strany a po úniku a centru Němce neprotlačili míč do sítě Krejza ani J. Páv. Domácí přežili tlak hostů a z brejku udeřili Novákem. Následně měli ještě jednu šanci, ale hlavička šla po standardní situaci vedle.

Po přestávce si již domácí vedení kontrovali a hrálo se zpočátku bez vyložených šancí. Až v závěru, kdy hosté otevřeli hru, neprostřelil střídající Svoboda skrumáž. Na druhé straně vychytal domácího hráče Tlamicha. V nastavení si na rohový kop Benešova naběhl i brankář Tlamicha, domácí ale míč odvrátili, ale v úniku tři na osamoceného P. Štěpána nedokázali dopravit míč do prázdné branky. Zápas nedokončil domácí gólman, který po  vzdušném souboji s Němcem dopadl nešťastně na zem a musela ho odvézt sanitka do nemocnice. 

Branka 37. Novák. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Benešov B: Tlamicha – Mařinec, Komárek, Kondáš, Hronek – J. Páv, P. Štěpán, Skopec, Krejza (70. Benák) – Čáp (80. Svoboda), Němec.