III. třída A

Úročnice – Bystřice 1:1, Myslič – Votice B 5:0, Soběhrdy – Netvořice 3:1, Václavice – Krhanice 2:3, Pyšely – Sedlec-Prčice B 3:2, Týnec B – Nespeky B 8:1, Křečovice – Ostředek 2:1.

1. Soběhrdy ⋌ 16 12 3  1 52:24 39
2. Pyšely⋌ 16  9 4  3 34:23 31
3. Týnec B⋌ 17  8 4  5 51:31 28
4. Václavice⋌ 17  8 4  5 53:39 28
5. Bystřice⋌ 17  8 4  5 34:33 28
6. Křečovice⋌ 16  8 2  6 30:36 26
7. Krhanice⋌ 16  7 4  5 39:37 25
8. Votice B⋌ 16  6 3  7 40:37 21
9. Myslič⋌ 16  6 2  8 38:43 20
10. Netvořice⋌ 17  5 4  8 31:42 19
11. Ostředek⋌ 16  5 3  8 39:34 18
12. Nespeky B⋌ 16  5 2  9 33:48 17
13. Úročnice⋌ 16  3 4  9 16:44 13
14. Sedlec-Prčice B⋌ 16  2 1 13 24:43  7

III. třída B

Bl. Načeradec – Bílkovice 1:2, Ratměřice – Postupice 2:3, Pravonín – Struhařov B 6:1, SK Načeradec – Kondrac B 2:2, Velíš – Tichonice 0:1, Čechtice A – Křivsoudov 3:2, Louňovice – Nesp. Lhota 3:0.

1. Pravonín⋌ 16 14 1  1 55:10 43
2. Postupice⋌ 16 11 3  2 55:23 36
3. SK Načeradec⋌ 16 10 4  2 45:21 34
4. Tichonice⋌ 16  7 7  2 33:22 28
5. Kondrac B⋌ 16  6 6  4 30:26 24
6. Křivsoudov⋌ 16  7 2  7 59:38 23
7. Bílkovice⋌ 16  6 3  7 36:37 21
8. Struhařov ⋌ 16  5 5  6 21:33 20
9. Čechtice ⋌ 16  5 4  7 34:46 19
10. Ratměřice⋌ 16  6 1  9 25:38 19
11. Nesperská Lhota⋌ 16  5 1 10 25:56 16
12. Louňovice⋌ 16  3 5  8 25:34 14
13. Blaník Načeradec⋌ 16  1 4 11 24:51  7
14. Velíš⋌ 16  1 4 11 20:52  7

IV. třída A

Úročnice B – Poříčí B 5:1, Bukovany – Čerčany 2:6, Zaječice – Miličín 0:6, Lešany – Neveklov B 4:1, Pecerady – Jablonná 1:2, Bystřice B – Soběhrdy B 4:0.

1. Lešany⋌ 14 13 1  0 53:9  40
2. Čerčany⋌ 14 10 0  4 55:27 30
3. Miličín⋌ 14  9 2  3 60:15 29
4. Poříčí B⋌ 14  9 2  3 43:31 29
5. Úročnice B⋌ 14  8 2  4 53:33 26
6. Neveklov B⋌ 14  8 1  5 27:28 25
7. Bystřice B⋌ 14  6 0  8 36:39 18
8. Jablonná⋌ 14  5 2  7 32:52 17
9. Zaječice⋌ 14  2 3  9 19:47  9
10. Bukovany⋌ 14  2 2 10 25:56  8
11. Soběhrdy B⋌ 14  2 1 11 18:54  7
12. Pecerady⋌ 14  2 0 12 20:50  6

IV. třída B

Neustupov – Olbramovice B 4:2, Ratměřice B – Jankov B 2:3, Maršovice B – Miličín B 1:1, SK Přestavlky – Mezno B 3:0, Heřmaničky – Drachkov 1:3, Budenín – Vrchotovy Janovice B 2:2.

1. Mezno B⋌ 14 11 0  3 48:17 33
2. Jankov B⋌ 14 10 0  4 37:35 30
3. SK Přestavlky⋌ 14  8 3  3 44:27 27
4. Budenín⋌ 14  8 2  4 49:28 26
5. Miličín B⋌ 14  7 5  2 39:21 26
6. Drachkov⋌ 14  7 1  6 44:32 22
7. Maršovice ⋌ 14  6 4  4 30:21 22
8. Olbramovice B⋌ 14  6 1  7 50:29 19
9. Vrch. Janovice B ⋌ 14  4 4  6 21:23 16
10. Heřmaničky⋌ 14  2 2 10 14:35  8
11. Ratměřice B⋌ 14  2 0 12 20:68  6
12. Neustupov⋌ 14  1 2 11 15:75  5

IV. třída C

Tichonice B – Chotýšany B 0:4, Libež – Radošovice 1:5, Kladruby – Teplýšovice C 2:1, Postupice B – Popovice B 3:4, Vracovice – Divišov B 4:3, Sokol Přestavlky B – Ostředek B 5:1.

1. Divišov B⋌ 14 12 0  2 67:21 36
2. Popovice B⋌ 14 11 2  1 54:23 35
3. Postupice B⋌ 14  9 1  4 48:28 28
4. Sokol Přestavlky B⋌ 14  9 0  5 40:31 27
5. Chotýšany B⋌ 14  7 2  5 46:38 23
6. Libež⋌ 14  7 0  7 33:32 21
7. Radošovice⋌ 14  6 1  7 29:45 19
8. Vracovice⋌ 14  5 2  7 37:45 17
9. Kladruby ⋌ 14  5 1  8 26:38 16
10. Teplýšovice B⋌ 14  4 2  8 31:40 14
11. Tichonice B⋌ 14  1 4  9 20:47  7
12. Ostředek B⋌ 14  0 1 13 21:64  1

IV. třída D

Zdislavice B – Libouň 2:3, Hulice – Keblov 3:4, Dolní Kralovice B – Miřetice B 0:4, Kamberk – Trhový Štěpánov B 3:0, Čechtice B – Křivsoudov B 4:0, Louňovice B – Pravonín B 3:1.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 14 12 1  1 59:14 37
2. Miřetice B⋌ 14 11 0  3 82:20 33
3. Keblov⋌ 14 10 0  4 55:31 30
4. Zdislavice B⋌ 14  9 2  3 52:25 29
5. Libouň⋌ 14  8 1  5 59:36 25
6. Hulice⋌ 14  5 2  7 32:63 17
7. Křivsoudov B⋌ 14  5 1  8 29:46 16
8. Pravonín B⋌ 14  5 1  8 34:57 16
9. Kamberk⋌ 14  5 0  9 35:37 15
10. Čechtice B⋌ 14  4 1  9 35:52 13
11. Dolní Kralovice Bl⋌ 14  2 4  8 25:51 10
12. Louňovice B⋌ 14  1 1 12 11:76  4

OP dorost

Bl. Načeradec – Neveklov 1:1, Tichonice – Čerčany 8:1, Mezno – Čechtice 0:7, Lešany – Sedlec/Prčice 2:4, Lukavec – Divišov 0:7, Poříčí – Bystřice 1:2.

1. Čechtice⋌ 14 11 2  1 73:18 35
2. Sedlec/Prčice⋌ 14 11 2  1 53:23 35
3. Divišov⋌ 14 10 0  4 64:20 30
4. Bystřice⋌ 14  7 4  3 45:27 25
5. Tichonice⋌ 14  7 2  5 64:34 23
6. Poříčí⋌ 14  6 1  7 44:28 19
7. Lešany⋌ 14  6 0  8 38:52 18
8. Čerčany⋌ 13  5 2  6 52:54 17
9. Mezno⋌ 14  5 1  8 30:47 16
10. Blaník Načeradec⋌ 14  4 2  8 27:42 14
11. Neveklov⋌ 14  2 1 11  9:85  7
12. Lukavec⋌ 13  0 1 12 11:80  1

OP starší žáci

Vlašim B – Olbramovice 11:0, Postupice – Jankov 1:1, Čechtice – Miličín 2:4, Teplýšovice – Sedlec-Prčice 2:1, Poříčí – Trhový Štěpánov 4:0.

1. Teplýšovice⋌ 13 11 2  0 80:10  35
2. Vlašim B⋌ 13  8 1  4 53:22  25
3. Miličín⋌ 12  7 2  3 40:25  23
4. Poříčí ⋌ 13  6 1  6 33:23  19
5. Jankov⋌ 12  6 1  5 32:26  19
6. Sedlec-Prčice⋌ 13  5 3  5 30:27  18
7. Bílkovice⋌ 12  5 2  5 32:45  17
8. Čechtice⋌ 13  5 1  7 27:41  16
9. Trhový Štěpánov⋌ 13  4 2  7 29:25  14
10. Postupice⋌ 13  3 4  6 10:19  13
11. Olbramovice⋌ 13  0 1 12  4:107  1

OS starší žáci 6 + 1

Úročnice – Vrchotovy Janovice 1:12, Křivsoudov – Zdislavice 8:2, Maršovice – Velíš 0:5, Louňovice – Chocerady 2:5, Sokol Přestavlky – Struhařov 4:9.

1. Pyšely⋌ 12 12 0  0 121:22  36
2. Vrch. Janovice ⋌ 13 11 0  2 118:41  33
3. Křivsoudov⋌ 13 10 0  3 102:55  30
4. Chocerady⋌ 13  8 1  4  93:52  25
5. Zdislavice⋌ 13  6 2  5  68:67  20
6. Maršovice⋌ 13  4 1  8  42:61  13
7. Velíš⋌ 13  4 1  8  36:69  13
8. Úročnice⋌ 13  4 0  9  38:93  12
9. Louňovice⋌ 12  3 2  7  56:68  11
10. Struhařov⋌ 13  3 1  9  41:82  10
11. So. Přestavlky⋌ 12  1 0 11  28:133  3

OP mladší žáci 7 + 1

Krhanice – Týnec 1:5, Sedlec-Prčice – Bystřice 5:0, Čerčany – Benešov B 0:5.

1. Benešov B⋌ 13 11 1  1 64:19 34
2. Sedlec-Prčice⋌ 13 10 1  2 57:23 31
3. Týnec⋌ 13  6 1  6 37:27 19
4. Bystřice⋌ 13  4 2  7 27:43 14
5. Čerčany⋌ 13  3 2  8 27:49 11
6. Krhanice⋌ 13  1 1 11 21:72  4

OS mladší žáci 5 + 1 A

Křečovice – Ostředek 5:4, Mezno – Struhařov 7:7, Týnec – Bílkovice 1:7.

1. Struhařov⋌ 13 11 1  1 133:50  34
2. Mezno⋌ 13  9 1  3 138:62  28
3. Týnec⋌ 13  9 0  4  91:62  27
4. Bílkovice⋌ 13  5 1  7  53:83  16
5. Křečovice⋌ 13  2 0 11  31:142  6
6. Ostředek⋌ 13  1 1 11  54:101  4

OS mladší žáci B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Tichonice 2:4, Popovice – SK Načeradec 2:18, Dolní Kralovice – Pravonín 2:13.

1. Tichonice⋌ 13 12 1  0 146:28  37
2. Pravonín⋌ 13  9 1  3 111:30  28
3. Trhový Štěpánov⋌ 13  8 1  4  88:40  25
4. SK Načeradec⋌ 13  5 0  8  97:98  15
5. Dolní Kralovice⋌ 13  3 1  9  64:76  10
6. Popovice⋌ 13  0 0 13  11:245  0

OP starší přípravka 5 + 1

Benešov – Olbramovice 2:7, Senohraby – Nespeky 7:2, Chotýšany – Teplýšovice 3:10, Pecerady – Sedlec-Prčice 2:12, Vlašim – Votice 25:0.

1. Olbramovice⋌ 11 10 0  1 125:38  30
2. Vlašim⋌ 11  9 2  0 160:30  29
3. Benešov⋌ 11  8 1  2  99:34  25
4. Sedlec-Prčice⋌ 11  7 1  3 109:52  22
5. Senohraby⋌ 11  7 0  4  75:51  21
6. Teplýšovice⋌ 11  5 0  6  76:57  15
7. Nespeky⋌ 11  3 1  7  60:59  10
8. Pecerady⋌ 11  1 2  8  25:105  5
9. Votice⋌ 11  1 1  9  38:125  4
10. Chotýšany⋌ 11  0 0 11  18:234  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Postupice – Jankov 16:1, Struhařov – Miličín 1:7, Pyšely – Netvořice 3:4, Soběhrdy – Neveklov 3:4, Vrchotovy Janovice – Maršovice 10:0.

1. Postupice⋌ 12 11 0  1 119:27  33
2. Bystřice⋌ 11 10 0  1  82:38  30
3. Netvořice⋌ 12  9 1  2  80:31  28
4. Pyšely⋌ 12  6 2  4  83:52  20
5. Miličín⋌ 12  6 0  6  51:64  18
6. Soběhrdy⋌ 12  5 2  5  56:34  17
7. Jankov⋌ 12  4 3  5  63:78  15
8. Vrch. Janovice ⋌ 12  4 0  8  43:69  12
9. Neveklov⋌ 12  3 1  8  32:62  10
10. Maršovice⋌ 12  2 1  9  34:71   7
11. Struhařov⋌ 11  0 0 11  11:128  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Vlašim B – Velíš 12:4, Křivsoudov – Zdislavice 11:1, Trhový Štěpánov – Teplýšovice B 6:9, Miřetice – Kondrac 2:9, Tichonice – Divišov 11:1.

1. Vlašim B⋌ 11 10 0  1 122:34  30
2. Křivsoudov⋌ 11  9 0  2 105:36  27
3. Kondrac⋌ 11  7 1  3 100:38  22
4. Teplýšovice⋌ 11  7 1  3  87:59  22
5. Trhový Štěpánov⋌ 11  7 0  4  88:57  21
6. Velíš⋌ 11  5 0  6  86:70  15
7. Zdislavice⋌ 11  4 2  5  70:56  14
8. Tichonice⋌ 11  3 0  8  49:77   9
9. Miřetice⋌ 11  1 0 10  20:106  3
10. Divišov⋌ 11  0 0 11   7:201  0