Mužstva v okresním přeboru odehrála 19. kolo

Neveklov – Vrchotovy Janovice 0:1
Neveklov začal bojovný zápas tlakem, šancemi a bylo otázkou času, kdy rozvlní síť Dánovy branky. Jenže to se nestalo. Hosté přijeli hrát na brejky a trpělivě bránit. Ojedinělá jejich akce skončila faulem a Sochůrek trestňáky umí – 0:1. Domácí branka rozhodila a do poločasu se nevzpamatovali. Druhou půli se snažili Neveklovští dobít Dánovu branku, měli i šance, ale fotbalové štěstí bylo tentokrát na jiné straně.

Branka: Sochůrek. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 7/6. Diváci: 75. Poločas: 0:1.

Sokol Neveklov: Šiška – Havránek, Novák, Loucký, Vitouš – Krejčí, Holub, Hašek, Kouklík – Čichovský, Bubák. Střídali: Hameta, Šmejkal.

Sokol Vrchotovy Janovice: Dán – Novotný, Linhart, Jaroslav Kadlec, Dvořák – Rouš, Jiří Kadlec, Kněnický, Sochůrek – Vrkoslav, Němec. Střídali: Čedík, Trojan, Hejný.

Struhařov – Olbramovice 2:0
Domácí měli v průběhu prvního poločasu průměrného utkání mírnou převahu a těsně před přestávkou se ujali vedení, když Z. Pessr proměnil pokutový kop nařízený za faul na Veselého. Ve druhém poločase utkání pokračovalo podle stejného scénáře, domácí neproměnili několik slibných možností, a tak uklidnění přinesl až Veselý, který v 84. minutě využil zaváhání hostující obrany a po samostatné akci zvýšil na 2:0.

Branky: Zd. Pessr, Veselý. Rozhodčí: Černý. ŽK: 3:2. Diváci: 80.

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Kůstka, Zd. Pessr, Dudík, Hovorka – Straka, Veselý, Semerád, Koblasa – Sysel, Mareš. Střídal: Kremina.

SK Olbramovice: Malík – Brdek, Doležal, Macháček, Helma – Havlíček, Brejla, Pospíšil, Karda – Cihelka, Párys. Střídali: Čekal, Vyskočil, Šípek.

Divišov – Miřetice 2:0
Divišov měl po celý zápas územní převahu, ale bez vyložené brankové příležitosti. Až v 85. minutě vyzval střídající „žolík“ Uher ke skórování kanonýra Zd. Pekárka, který se nemýlil. Za tři minuty znovu Uher po individuální akci přelstil celou miřetickou obranu, přihrál Zákostelskému, který si posadil brankáře hostů a krásným lobem upravil na 2:0. Největší příležitost ke skórování měli Miřetičtí v samém závěru, kdy při „bagu„ divišovský gólman Hanuš minul přihrávku od spoluhráče, ale míč směřující do opuštěné svatyně stačil ještě na brankové čáře skluzem vykopnout. Nadšeně bojujícím hostům, tak výkon na body nestačil.

Branky: Zd. Pekárek, Zákostelský. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Jawa Divišov: J. Hanuš – M. Hanuš, Hejný, Nožka, Štěpnička – Zákostelský, Marek, Vávra, Vobořil – M. Bumbálek, Zd. Pekárek. Střídali: Adam, Uher.

Sokol Miřetice: Hanuš - Kamarýt, Rek, Hejný, P. Čáp – Korejtko, Jantač, Kopecký, Houdek – Fialka, J. Hájek. Střídali: P. Hájek, Lang.

Teplýšovice B – Votice B 2:0
Domácí začali proti lídrovi tabulky zostra. Ve 3. minutě našel Ottl ve vápně Mládka, jeho střelu ještě hosté zblokovali, ale Micku již nestačili – 1:0. Votice rychlý gól trochu zmrazil, ale postupně hru vyrovnaly, začaly se dostávat do šancí, které vyřešil brankář Hájek. Ve 30. minutě ale podběhl centr, jenže Kolář hlavičkoval do tyče. Ve druhém poločase měli hosté územní převahu, přesto se radovali domácí. V 66. minutě Mládek přihrál Neradovi do běhu, a ten zvýšil na 2:0. V 70. minutě jinak dobře hrající obrana domácích chybovala v rozehrávce před vápnem a hosté nastřelili druhou tyč. V závěru si již béčko Teplýšovic výhru uhájilo a sesadilo votickou rezervu z první příčky.

Branky: Micka, Nerad. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Sokol Teplýšovice B: Hájek - J. Dřízal, Zeman, Klabík, Hasenkopf - Vosička, Ottl, Tůma, Nerad - Micka, Mládek. Střídali: Hampl, Král.

SK Marila Votice B: Soukup – Kuneš, L. Budil, Dohnal, Dušátko – Daniel, Jonszta, Baťha, Hájek – Pohan, Kolář. Střídali: Slabý, Řehák, V. Budil.

Čerčany – Bílkovice 3:2
V prvním poločase měli domácí převahu, kterou korunovali třemi góly. Po přestávce se hra vyrovnala, hosté zaslouženě snížili, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

Branky: Hofinger 2, Jírovský – Janáček, Ptáček. Rozhodčí: Babický. Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Slavoj Čerčany: Banga - P. Jaeger, Martiník, Gonda, Topič – Šedivý, Bureš, Modálek, Haluška - Hofinger, Jírovský. Střídali: Procházka, Seidl.

FK Bílkovice: T. Babka – Sladkovský, Voříšek, Janáček, A. Měchura – Růžička, Ptáček, P. Měchura, K. Babka – Komenda, Vašírovský. Střídali: Šimánek, Křížek, Říha.

Zdislavice – Chotýšany 1:2
Utkání začalo náporem s chutí hrajících hostí, kteří se dostali do vedení po přetaženém rohovém kopu hlavou Khandlem. Domácí srovnali z brejku. Naňák zatáhl míč a našel Nácovského, který uklidil míč do branky. Druhý poločas začal mírnou převahou domácích. V 50. minutě se uvolnil Kubálek a byl ve vápně zezadu sražen. Pokutový kop ale Kubálek napálil do Keseliho a dorážku poslal vysoko nad branku. Poté měl šanci Pecháček. Na druhé straně zlikvidoval bombu Hanuše pod břevno Klenot. Zdálo se utkání skončí remízou, ale v 90. minutě se míč po centru a závaru před brankou dostal na zadní tyč, kde byl Vaňkát a rozhodl, že body putovaly do Chotýšan.

Branky: 35. Nácovský - 22. Khandl, 90. Vaňkát. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Sokol Zdislavice: Klenot - Bouček, Gregor, Žák, Jirka - Kubálek, Havelka, Müller, Pecháček - Nácovský, Naňák. Střídali: Brýl, Hrazdíra.

Sokol Chotýšany: Keseli - Hanuš, Šauer, Hanibal, Toula - Lupoměch, Povolný, Brhovský, Průcha - Starosta, Khandl. Střídali: Vaňkát, Filip, Solnař.

Jírovice – Sedlec–Prčice 1:1
Po opatrném začátku z obou stran se první z gólu radovali domácí po rychlé akci z levé strany Němcem. Hosté však dokázali během pěti minut vyrovnat Zd. Pištěkem. Ve druhém poločase se už ani jedno mužstvo nedokázalo z vypracovaných šancí gólově prosadit, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: Němec – Zd. Pištěk. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 2/1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Sokol Jírovice: Brandner – Kořínek, Borkovec, D. Stibůrek, Pěkný – Němec, Macháček, Pokorný, Klepl – Kulda, M. Stibůrek. Střídali: Chotovinský, Šedivý.

Sokol Sedlec–Prčice: Ryšavý – Hedvik, Lukáš, Polidar, Bouška – Zd. Pištěk, Bechyně, T. Pištěk, Davídek – L. Pištěk, Nádvorník. Střídali: Kobliha, Boubalík, Kubát.