BENEŠOV B – HRADIŠŤKO 0:0

Domácí posíleni o tři hráče áčka byli v prvním poločase nebezpečnější, ale trestný kop P. Štěpána skončil po teči na břevně a následně putoval na roh, další střelu P. Štěpána ze střední vzdálenosti zlikvidoval Michal, který si poradil i se sólem Němce, kterému míč do běhu prodloužil hlavou D. Jendele. Hosté se snažili o kombinační fotbal a nebezpečný byl hlavně pravý záložník Brahimi, ale jeho úniky a centry domácí obrana zlikvidovala.

Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal, ale trestný kop domácího J. Páva vyrazil Michal na roh a krásný volej Němečka šel nad. V závěru mohly oba týmy rozhodnout, nejblíže ke gólu měl benešovský Němec, ale po úniku a nahrávce Němečka netrefil dobře míč na malém vápně. Na druhé straně vychytal Tlamicha z úhlu střílející Filingera a Brahimiho. V poslední minutě se sice hosté radovali po rohu z gólu, ale míč dopravil do sítě Filinger rukou, za což byl správně odměněn rozhodčím Navarou žlutou kartou.

„Byl to vyrovnaný a na I. A třídu kvalitní zápas, se spravedlivou remízou, i když ve druhé půli jsme měli stoprocentní šanci, kterou Němec neproměnil. Hradišťko má hodně kvalitní mančaft, který chce hrát fotbal a docela mě překvapilo," dodal k utkání trenér Benešova B Petr Chomát a poznamenal k posilám z divizního áčka Němcovi, Večerovi a Bredlerovi, kteří v sobotu absolvovali celý divizní zápas v Malše Roudné a také večerní rozlučku: „Je to hodně těžké hrát dva zápasy po sobě, přesto odvedli kluci dobrou práci, jen škoda, že Němec nerozhodl."

Rozhodčí: Navara. ŽK: J. Páv – Pobuda, Konečný, Filingr, Rodek. Diváci: 50.

Benešov B: Tlamicha – Hroch, Kondáš, Komárek, Večera – J. Páv, Krejza, Bredler (88. F. Jendele), P. Štěpán – Němec, D. Jendele (51. Němeček).