BENEŠOV B – HRADIŠŤKO 7:0

Domácí začali aktivně, ale Janovský po rohu Keltnera hlavičkoval vedle. Hosté kontrovali sérií nebezpečných rohových kopů, ze kterých vytěžili pouze tyč. Po čtvrthodině tak otevřeli skóre domácí, když M. Balík hlavičkoval přesně na zadní tyči po rohu Keltnera. V závěru poločasu přidal druhý gól V. Pohorský ranou do šibenice po pěkné kombinaci s M. Balíkem a Martinem Chrpou.

I ve druhém poločase byli domácí aktivní a v 55. minutě vsítil třetí gól Voráček. Hosté byli v koncovce bezradní a svůj zmar korunovali dvěma tyčemi. Závěrečnou čtvrthodinu proměnili domácí v exhibici, když se postupně trefili Marek Chrpa, dvakrát D. Jendele a kanonádu na 7:0 uzavřel D. Braný.

„Podali jsme dobrý výkon, ale výsledek nelze přeceňovat. Jsem rád, že si kluci s chutí zastříleli a zvedli si sebevědomí. Zdálo se mi, že na ně v poslední době velmi doléhala tvrdá kondiční příprava s áčkem," poznamenal k zápasu trenér benešovského béčka Petr Slepička a potěšily ho dvě nové tváře, Vojtěch Pohorský z Bílkovic a David Braný z Poříčí, které již s týmem delší dobu trénují: „Oba se rychle aklimatizovali a působí na hřišti týmově. Dobře zahráli i mladíci z dorostu."

Branky: D. Jendele 2, M. Balík, V. Pohorský, Marek Chrpa, Voráček, D. Braný. Poločas: 2:0.

Benešov B: Tlamicha – M. Balík, Vyhlídal, D. Braný, Martin Chrpa – Marek Chrpa, Janovský (46. Filip) – D. Jendele, V. Pohorský, Keltner – Voráček.