Cerhovice – Votice 2:1 (2:1)

Začátek se Voticím nepovedl. „Otevřeli jsme obranu, kterou nám proběhl hráč a dal gól,“ zlobil se trenér Martin Bárta po zakončení Šebka. Následně v dobré příležitosti přestřelil domácí Šmíd. A tak udeřilo na druhé straně, když propálil gólmana Kolář po úniku Slunečka. Jenže domácí Fulínem se po trestném kopu opět dostali do vedení. „Byl to zbytečný faul,“ zlobil se Bárta.

Ve druhém poločase nejprve Sládek po rohu hlavičkoval do náruče brankáře, aby na druhé straně stejný hráč zvládl obranou práci, když míč po zakončení po standardní situaci vykopl s pomocí břevna z brankové čáry.

V 74. minutě byli vyloučeni domácí Lacina a hostující brankář Tůma. „Honzovi, který chytil míč, šlápl hráč na achilovky, náš gólman padl, ale než rozhodčí dal druhou žlutou a zároveň červenou kartu domácímu hráči, tak se Tůma otočil, napálil mu míč do prsou a tak byl taky vyloučen. Nechápu, jak může takhle zkratovat. Byla to od něj hrozná nedisciplinovanost. Místo, abychom hráli přesilovku a mohli srovnat, tak jsme hráli o deseti.“    

Přesto mohl v závěru Štork vyrovnat, ale sólo mu gólman chytil. Stejně se ukázal i na druhé straně náhradní brankář Řehák při šanci Šebka. „Ve druhé půli se více hráči věnovali komentování výroků rozhodčího a část zápasu jsme prokecali, místo hry. Šanci jsme měli jen jednu, bohužel jí Mára Štork neproměnil, a tak jsme prohráli,“ smutnil po zápase votický trenér.

Branky: 3. Šebek, 38. Fulín – 21. Kolář. Rozhodčí: Dragoun. ČK: 74. Lacina – 74. Tůma.

Votice: Tůma – Molčík (39. Říha), Šlejmar, Sládek, Homolka – Kolář – J. Kramný (79. Němeček), Zoubek (75. Řehák), Tábořík, Slunečko – Štork.