HOSTOUŇ – VOTICE 1:1

V první šanci se objevil domácí kanonýr Šilhan, ale sólo zakončil vedle. To bylo nadlouho od Hostouně vše. Sice se hrála vyrovnaná partie, ale do konce poločasu se do nebezpečných akcí dostávali jen hosté, ale Viskup a Šlejmar po odražených míčích vyslali projektily mimo Zachovu branku a Kolář pálil do tyče.

Po přestávce se hrálo podle stejných not, ale i domácí zamířili na branku Soukupa , ale ten proti střelách Tichého a Zachariáše nemusel zasahovat a ránu Šilhana pokryl ve svých rukavicích. Jenže udeřilo na druhé straně. V první vážnější příležitosti Votic se levý obránce Bareš postavil k trestnému kopu a „bílkovickou prdou" otevřel skóre – 0:1. Hosté se však dlouho neradovali a domácí si nechtěli oslavy postupu zkazit. Slanina po kombinaci ještě pálil vedle, ale Burant o chvilku později již Soukupa obstřelil a vyrovnal na 1:1. V závěru se ještě neujala samostatná akce Homolky, ani trestný kop domácího Roučka, a tak zápas skončil remízou.

Branky: 71. Burant – 68. Bareš. Rozhodčí: Martin Vlk. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Votice: Soukup – Šlejmar, Budil, Dušátko, Bareš – Kramný (56. Slunečko), Kolář, Viskup, Homolka – Štork (74. Němeček), Jonszta (83. Molčík).