BENEŠOV – NÁCHOD 7:1

V první šanci se objevil domácí Rozsypal, ale z malého vápna brankáře Náchoda nepřekonal. To v 6. minutě byl na druhé straně úspěšnější Hanel a bombou „pod víko" nedal Dvořákovi šanci – 0:1. V tu chvíli to mohlo vypadat na benešovské trápení posledních dvou zápasů, ale to by nesměli mít domácí Klauze, který ve 23. minutě rozjel one man show. Vyrovnání zařídil pohodlnou dorážkou do prázdné branky po průniku Přitasila, druhý gól přidal po chybě brankáře, který mu při presinku míč „odevzdal" a hattrick dokonal v závěru poločasu hlavou (165 cm) po centru Filipa – 3:1.

Ve druhém poločase byla již převaha Benešova zřejmá, hráči předváděli kombinační fotbal s mnoha šancemi a dalšími čtyřmi góly v brance Náchoda. Po přihrávce Rozsypala svítil svůj čtvrtý gól Klauz, D. Pešta po úniku Přitasila nadvakrát překonal brankáře Hladíka, Pohorský po nabídce Klauze dal premiérový gól za devatenáctku a skóre dokonal kapitán Kulhavý po přihrávce Zamrzly. Další vyložené šance Linharta (nad), Klauze (brankář), Pohorského a Zamrzly, zůstaly neproměněny, stejně jako hostující příležitost v závěru, kterou zlikvidoval skvěle brankář Dvořák.

Branky: 23., 31., 45. a 58. Klauz, 62. D. Pešta, 78. Pohorský, 81. Kulhavý – 6. Hanel. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 0:1. Poločas: 3:1.

Benešov: D. Dvořák – D. Pešta (78. V. Pešta), Melichar (73. Konopiský), Obdržal, Linhart – Kulhavý, Filip – Přitasil (73. Zamrzla), Rozsypal (78. Korecký), Klauz – Balata (65. Pohorský).