První půle čtyřem desítkám diváků v neratovické sportovní hale žádnou branku nenabídla. Do té druhé vstoupili aktivněji hosté, kteří si vypracovali několik obrovských šancí, ale Olympik podržel výborný brankář Saibt.

A tak udeřilo na druhé straně. Sedmadvacetiminutové čekání na úvodní gól ukončil Pokorný. Hned na to předvedl Olympik parádní kombinační akci, na jejímž konci stál Čermák a pro domácí to vypadalo více než slibně.

Hosté ale nesložili zbraně. Během dvou minut srovnali Jandou a Pavlíkem a začínalo se od nuly. V závěru se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu. Nejprve hosté neproměnili Pavlíkem pokutový kop a patnáct vteřin před koncem Trutnovský nastřelil tyč. Obě mužstva se tak rozešla s remízou.

"Nastoupili jsme v okleštěné sestavě, ve které jsme musel hrát i já s manažerem. Obě mužstva začala utkání opatrně a domácí se snažili naši obranu překonat nacvičenými signály, které jim ale nevycházely. Mužstva hrála pozorně v obraně, což koresponduje bezbrankový poločasový stav. Ve druhé půli jsme očekávali nápor soupeře, který ale nepřišel. Naopak my jsme si vytvořili asi osm vyložených šancí, které nám někdy až neuvěřitelnými zákroky vychytal domácí brankář Saibt. Opět platilo pravidlo nedáš - dostaneš a Mělník po našich menších chybách v obraně slepenými góly získal vedení 2:0. Naštěstí jsme zvýšili aktivitu a po akcích Jandy s Hampeštem a Jandy s Pavlíkem stav vyrovnali. V poslední minutě mohla obě mužstva strhnout vítezství na svou stranu, ale Kilián i domácí hráč nastřelili tyčky branek. Proto si myslím, že utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů," byl s bodem spokojený trenér Arsenalu Benešov Otto Kovář.

Olympik Mělník B - Arsenal Benešov 2:2 (0:0)

Branky: 27. Pokorný, 29. Čermák - 32. Janda, 34. Pavlík.

Olympik Mělník: Saibt, Machulka - Vokoun, Hamšík, Čermák, Jurčovský - Šmíd, Trutnovský, Pokorný, Hakl, Jurčovský (Vernek, Voleman).

Arsenal Benešov: Kondrát - Mrha, Hampešt, Pavlík, Suchomel - Rybka, Kilián, Janda, Kovář.

Martin Bouška