Sportovní redakce Deníku si nejen pro fotbalové nadšence přichystala unikátní anketu, v rámci které ve Středočeském kraji hledá nejoblíbenější fotbalový klub za rok 2023. Cíl ankety je jednoduchý - najít fotbalový klub, který má na internetu nejvíce aktivní fanouškovskou základnu.

V anketě mohou přihlášení uživatelé hlasovat pro kluby, které se dostaly do krajského finále z okresních kol: TJ Byšice, Eletis Lužec, Sokol Nová Ves (všichni Mělnicko), Sokol Jabkenice, SK Kosmonosy, Sokol Chotětov (Boleslavsko), Sokol Nová Ves pod Pleší, SK Velká Lečice, Vltavan Borotice (Příbramsko), Sokol Maršovice, SK Bystřice, SK Olbramovice (Benešovsko), TJ Hrubý Jeseník, Slovan Poděbrady, Bohemia Poděbrady (Nymbursko), Viktorie Velký Osek, Traverza Rostoklaty, Štítarský SK (Kolínsko), Slavoj Vrdy, Sokol Paběnice, Sokol Družba Suchdol (Kutnohorsko), FK Komárov, SK Hostomice, SK Tlustice (Berounsko), SK Kladno, Fotbal Zákolany, Sokol Klobuky (Kladensko), Ohnivec Městečko, SKP Rakovník, Sparta Lužná (Rakovnicko).

Ti, kteří nepatří ke skalním fandům těchto klubů, se mohou rozhodnout na základě sympatií, nejlepší atmosféry, nejlepšího občerstvení, nejpilnější práce s mládeží a podobně.

Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce března 2024, nové hlasy je možné přidávat každých pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno či dokonce doporučeno.

O vítězi zkrátka rozhodnou ti fanoušci, kteří jsou ochotni pro svůj klub hlasovat ve dne i v noci. Nehrajeme si na objektivní anketu, vždyť ankety, ve kterých se hlasuje na internetu, takové nikdy nemohou být. Chceme vědět, který klub fandové dokážou na internetu co nejvíce podpořit.

Vítězný klub se dostane na stránku Deníku po celém Středočeském kraji, se zástupci klubu pořídíme rozhovory. Kromě samotné prestiže je tedy o co hrát, proto směle do hlasování!