ZVOLE – ZDISLAVICE 1:2

Domácí měli v prvním poločase převahu. Hned v páté minutě mířil Vnuk v jasné šanci z malého vápna vedle branky. V deváté minutě se už po celý zápas skandující kotel domácích radoval, když penaltu proměnil exreprezentant Gabriel. Po půlhodině stálo při hostech dvakrát štěstí, to dvě obrovské šance během minuty zazdil Grunt. Hosté nedokázali dotáhnou do konce několik slibně rozjetých přečíslení, a tak největší ohrožení pro brankáře Kolečka znamenala rána Filip z trestného kopu do břevna. Důležitý moment utkání nastal ve 44. min, kdy musel pro zranění vystřídat nejlepší hráč na hřišti Grunt a od té doby se začala karta zápasu obracet.

Ve druhém poločase neproměnil dvě šance Vobecký, Filip trefil z dalšího trestného kopu opět břevno. Zvole si vypracovala dvě slibné příležitosti Hnátem, ale toho vždy vychytal Klenot. V 72. minutě trefil T. Naňák tyč a dorážkou do odkryté branky vyrovnal Filip. Chvilku později byl ve vápně faulován Kupsa a Kubálek s přehledem otočil vývoj skóre.

„Utkání mohlo být v první půli rozhodnuté, naštěstí jsme prohrávali pouze o jeden gól. Po odstoupení jejich nejlepšího hráče jsme začali domácí přehrávat a výsledek otočili. Musím i pochválit za výborný výkon sličnou slečnu rozhodčí. Druhé místo v tabulce po podzimní části je pro nás příjemný bonus," uvedl trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky: 9. Gabriel (pen.) – 71. Filip, 76. Kubálek (pen.). Rozhodčí: Šulcová. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Zdislavice: Klenot – T. Naňák, Gregor, T. Bouček, Jankovský – Vobecký (89. P. Naňák ), P. Bouček, Kubálek, Pecháček – Kupsa (73. Žák), Filip.