Mnichovice – Miřetice 4:3 (1:2)

V úvodu byli aktivnější domácí. Poté převzali otěže zápasu hosté. První branku jim pro faul (?) na brankáře ještě neuznal rozhodčí, ale Jenšík je ve 26. minutě už dostal do vedení. Dvoubrankový rozdíl zařídil po úniku zprava Turek. Domácí se prosadili po standardní situaci v závěru poločasu bývalým reprezentantem Horňákem – 1:2.
V úvodu druhého poločasu byli aktivnější domácí, kteří vyrovnali, i když se hosté dožadovali ofsajdového blokování brankáře Nerada. Poté se nádherně z dálky trefil V. Přitasil a Miřetice byly opět ve vedení – 2:3. Deset minut před koncem dostali hosté počtvrté míč do domácí sítě, ale gól byl zpětně odvolaný pro údajné postavení mimo hru. V 88. minutě domácí po krásném centru srovnali skóre Halounem, aby vzápětí vstřelili branku z penalty, kterou odpískal rozhodčí Kosina po nákopu domácích do šestnáctky hostů.

„Střetli jsme se s výborným soupeřem, ale poločas jsme i přes neuznanou branku vyhráli 2:1. Ve druhé půli jsme se nechali zatlačit a dovolili domácím srovnat. Po našem opětovném vedení začali hrát domácí vabank, a my vsítili regulérní čtvrtý gól, který byl zpětně odvolán pro údajný ofsajd. Poté domácí z tlaku vydolovali vyrovnávající branku. Následně odpískal sudí při nákopu domácích do naší šestnáctky pokutový kop, kdy ani uklízečka z kabin, netušila za co,“ popsal zápas a kritické momenty miřetický trenér a svůj tým pochválil: „Kluci bojovali, klobouk dolů před nimi, ale posledních deset minut to fakt nešlo. Pro mě jsme vyhráli 5:2, i když na Fačru je 3:4.“

Branky: 41. Horňák, 48. Rejka, 88. Haloun, 88. Kolínský (z PK) – 26. Jenšík, 39. Turek, 66. V. Přitasil.

Rozhodčí: Kosina.


Miřetice: Nerad – Zajíc, K. Čáp, P. Čáp, Zeman – V. Přitasil, Moudrý, J. Kamarýt, Turek (62. Jandák), J. Přitasil – Jenšík.