JANKOV – KÁCOV 1:3

Do Jankova přijelo takticky vyspělé mužstvo. První minuty sice patřily domácím, ale hosté je zmrazili z první útočné akce, kdy hlavou dorazil míč do sítě Červeňák. Od této chvíle se začal hrát fotbal nahoru dolu, což přinášelo šance na obou stranách. O vyrovnání se postaral Balík ze standardní situace. I poté mužstva prokazovala rychlý přechod do útoku. O vedení Kácova se postaral se štěstím Vlasák, když si jeho křížnou střelu srazil do vlastní branky Kolář. O vyrovnání se mohl postarat na konci poločasu Uhliar, který ve skluzu trefil pouze tyč.

Ve druhém poločase tempo zápasu trošku opadlo. Hosté velmi pozorně bránili a podnikali rychlé brejky. Ty jim přinesly více šanci, než měli domácí. Rozhodnutí přinesla až 79. minuta, kdy hostující Psota hlavou po rohu uzavřel skóre na 1:3. V závěru ještě ve vyložené šanci přestřelil domácí Zach.

„Hosté byli takticky vyspělejší a své šance proměnili. My jsme si schopni vypracovat nadějné situace, které však většinou zazdíme chybnou finální přihrávkou nebo nepřesnou koncovkou," posteskl si kouč Jankova Stanislav Brabenec a pochválil Kácov: „Gratuluji hostům za výhru i předvedený výkon."

Branky: 16. Balík – 9. Červeňák, 36. vlastní Kolář, 79. Psota. Rozhodčí: Prosr. Poločas: 1:2.

Jankov: F. Nerad – Šimánek (56. V. Nerad), Kolář, Peroutka, Zajíc – Uhliar, Balík, Skála, Vrzal – Zach, Horčička.

STANISLAV BALÍK