Okresní přebor

Votice B – Divišov 4:0 (3:0), Milan Jonszta, Hájek, Kolář, Řehák (z PK).

Neveklov – Zdislavice 3:0 (1:0), Hameta, Holub, Vitouš.

Olbramovice – Teplýšovice B 4:0 (3:0), P. Soukup 2, M. Kaprálek, T. Helma.

Bílkovice – Chotýšany 1:5 (0:0), Sladkovský - Průcha, Bejbl, Khandl, Hanuš, Hanibal.

Struhařov – Čerčany 1:2 (0:2), POspíšil - Hofinger, Horváth.

Vrchotovy Janovice – Jírovice 3:0 (1:0), Němec 3.

Miřetice – Sedlec–Prčice 0:3.


III. A třída

Krhanice – Úročnice 4:2 (2:1), Černický 2, Zadražil, Nerad - Novák, Hašek.

Miličín – Lešany 2:0.

Heřmaničky – Týnec B 3:1 (0:1), Josef Růzha 2, Neuberg - Moravec.

Nespeky B – Chocerady B 0:0.

Maršovice B – Bystřice 3:4 (3:1).

Soběhrdy – Sokol Přestavlky 1:1 (0:1), Vl. Kovář - Kučera.

Mezno – Václavice 3:0 (1:0), Šlejmar, Pígl, Říha.


III. B třída

Ratměřice – Křivsoudov 2:3 (1:1), Kuchařík, Matoušek - D. Vondrák, F. Vondrák, Mareš.

Postupice – Čechtice, hosté na zápas nedorazili.

Tichonice – Popovice 2:2 (0:1), branky Tichonic: Peroutka (z PK), Věžník.

Kladruby – Ostředek 1:3 (1:1).

Velíš – Pravonín 2:6 (1:2).

Chotýšany B – Dolní Kralovice 4:1 (2:0), Kuthan, Kratochvíl, Hanibal, Matoušek - Jan Doležal.

SK Načeradec – Kondrac B 3:1 (3:1), Srna, Žůrek, Suchopár - Zvára.


IV. A třída

Netvořice – Čerčany B 6:3 (2:3).

Zaječice – Soběhrdy B 4:1.

Bukovany – Pecerady 3:3 (0:2).

Křečovice – Neveklov B 3:1.

Poříčí B – Václavice B 6:1 (3:0).

Jablonná – Jankov A 3:5 (2:3).


IV. B třída

Kamberk – Mezno B 1:1.

Heřmaničky B – Jankov B 5:0 (2:0), Špaček 3, Bečvář, Bubník.

SK Přestavlky – Budenín 2:4 (1:4).

Sedlec–Prčice B – Drachkov 1:1 (0:1), branka Sedlce-PrčiceB: Jakub Trnobranský.

Olbramovice B – Ratměřice B 3:4.

Bystřice B – Neustupov 2:3.


IV. C třída

Velíš B – Nesperská Lhota B 1:1 (1:0).

Libež – Popovice B 3:0 (2:0), Vondrák, Kočí, Český.

Divišov B – Struhařov B 0:2 (0:0).

Myslič – Tichonice B 5:2 (4:1), Sosnovec 2, Cerman 2, Kymlička - Peroutka, Pěkný.

Teplýšovice C – Postupice B 2:2.


IV. D. třída

Dolní Kralovice B – Nesperská Lhota A 2:3 (2:0), Šauer, R. Šaman - Bár, Kakos, Noha.

Hulice – Křivsoudov B 3:1 (2:1), Boček 2, Mach - Kucharčík.

Zdislavice B – Čechtice B 4:3.

Louňovice A – Libouň 3:3 (2:1).

Vracovice – Trhový Štěpánov B 3:0 (1:0), Matoušek, Bárta, Laur.

Miřetice B – Blaník Načeradec 0:6 (0:2).

Pravonín B – Keblov 2:3 (2:3).