Okresní přebor

Chotýšany – Votice B 0:4 (0:1), Dušátko, Siegl, Hájek, Pohan.

Jírovice – Olbramovice 1:0 (0:0).

Čerčany – Neveklov 0:4 (0:1).

Divišov – Struhařov 6:2 (2:0), Zd. Pekárek 3, Vávra, Adam, M. Bumbálek - M. Kaňka (z PK), Božovský.

Sedlec–Prčice – Bílkovice 3:0 (2:0), L. Pištěk, Bechyně, M. Davídek.

Teplýšovice B – Miřetice 3:2 (1:0), Ottl, Hasenkopf, Mládek - Kopecký, Jantač.

Zdislavice – Vrchotovy Janovice 3:1 (2:0), Žák, Kubálek, Nácovský - Vrkoslav.


III. A třída

Václavice – Krhanice 2:6 (1:2).

Sokol Přestavlky – Mezno 1:4 (1:2).

Bystřice – Heřmaničky 3:0 (2:0), Orna 2, Bartůšek.

Úročnice – Miličín 1:4 (1:1), Hošek - Žbánek 2, Vylít, Vobrátil.

Chocerady B – Soběhrdy 1:2 (1:1), branka Chocerad: Říčař.

Týnec B – Nespeky B 4:2 (1:1).

Lešany – Maršovice B 3:1.


III. B třída

Ostředek – Velíš 2:0 (1:0), Macháček, M. Škvor.

Popovice – Kladruby 3:1 (0:0), Vl. Slepička 2, Žížala - Poledňák.

Kondrac B – Ratměřice 2:1 (2:1), O. Zvára, Kronus - Matoušek.

Dolní Kralovice – SK Načeradec 2:1 (0:0), Jelínek, Prchal - vlastní.

Čechtice – Tichonice 1:6.

Křivsoudov – Postupice 1:1 (1:1).

Pravonín – Chotýšany B 6:1 (1:1).


IV. A třída

Neveklov B – Poříčí B 2:2 (1:1).

Pecerady – Křečovice 1:3 (1:2).

Jankov A – Bukovany 1:1.

Soběhrdy B – Jablonná 3:0 (1:0), Vašák, Murgač, M. Bohata.

Čerčany B – Zaječice 0:8.

Úročnice B – Netvořice 1:4.


IV. B třída

Budenín – Kamberk 4:0 (0:0), Jindra 2, Novák, Matoušek.

Jankov B – Olbramovice B 3:6.

Drachkov – Heřmaničky B 7:0 (2:0).

Mezno B – Miličín B 2:3 (1:1).

Neustupov – SK Přestavlky 2:1 (1:1).

Ratměřice B – Bystřice B 3:1 (2:1).


IV. C třída

Tichonice B – Teplýšovice C 3:3.

Nesperská Lhota B – Louňovice B 0:0.

Struhařov B – Velíš B 4:3 (1:2).

Popovice B – Divišov B 7:2.

Postupice B – Radošovice 1:4 (1:2).


IV. D třída

Keblov – Dolní Kralovice B 3:2.

Blaník Načeradec – Pravonín B 5:0 (2:0), Petr Pavelka 3, Kaltounek 2.

Čechtice B – Miřetice B 0:0.

Křivsoudov B – Zdislavice B 5:0 (2:0).

Trhový Štěpánov B – Hulice 3:1 (0:1).

Libouň – Vracovice 3:2 (3:0), Kuklík, Jíra, Osčipovský - K. Matoušek 2.

Nesperská Lhota A – Louňovice A 3:2 (2:1), Poustecký, Bár, Holánek - Němeček 2.