Okresní přebor

Votice B – Čerčany 4:1 (2:1), Milan Joszta 3, Kolář - Bureš.

Divišov – Zdislavice 3:0 (1:0), Campodonico 3.

Neveklov – Teplýšovice B 2:2 (1:2).

Olbramovice – Chotýšany 2:0 (1:0), T. Helma, P. Soukup.

Miřetice – Bílkovice 1:1.

Struhařov – Jírovice 3:0 (2:0), M. Kaňka 2, Tichovský.

Vrchotovy Janovice – Sedlec–Prčice 1:2 (0:1), Sochůrek (z PK) - Bouška, M. Davídek.

Konečná tabulka

 1. Sedlec-Prčice⋌ 26 19 4  3 70:29 61
2. Votice B⋌ 26 19 4  3 68:27 61
3. Chotýšany⋌ 26 16 5  5 81:36 53
4. Olbramovice⋌ 26 15 4  7 60:34 49
5. V. Janovice⋌ 26 13 4  9 53:51 43
6. Divišov⋌ 26 11 3 12 48:54 36
7. Teplýšovice B⋌ 26 10 4 12 55:51 34
8. Čerčany⋌ 26  9 5 12 54:65 32
9. Struhařov⋌ 26  8 7 11 45:44 31
10. Neveklov⋌ 26  8 7 11 42:46 31
11. Zdislavice⋌ 26  9 4 13 41:53 31
12. Jírovice⋌ 26  8 4 14 33:53 28
13. Miřetice⋌ 26  5 3 18 31:68 18
14. Bílkovice⋌ 26  1 4 21 12:82  7

III. A třída

Krhanice – Lešany 5:0 (2:0), Zadražil 2, Unger, Daněk, Ruš.

Úročnice – Bystřice 1:1 (1:0), Kremina - Zadražil.

Miličín – Týnec B 4:1.

Heřmaničky – Sokol Přestavlky 1:3 (0:0), Josef Růzha - Nrázek 2, Brambora.

Nespeky B – Václavice 1:3 (0:2), Fleischhans - Čožík 2, Havelka.

Soběhrdy – Mezno 0:0.

Maršovice B – Chocerady B 1:3 (1:1).

Konečná tabulka

 1. Úročnice⋌ 26 17 4  5 64:31 55
2. Soběhrdy⋌ 26 15 6  5 67:24 51
3. Bystřice⋌ 26 15 2  9 60:45 47
4. So. Přestavlky⋌ 26 12 7  7 58:38 43
5. Miličín⋌ 26 14 1 11 55:44 43
6. Mezno⋌ 26 12 5  9 46:36 41
7. Krhanice⋌ 26 10 8  8 55:46 38
8. Nespeky B⋌ 26 11 5 10 52:45 38
9. Lešany⋌ 26 10 8  8 46:53 38
10. Týnec B⋌ 26  9 7 10 50:53 34
11. Chocerady B⋌ 26  8 3 15 34:58 27
12. Václavice⋌ 26  7 4 15 41:56 25
13. Heřmaničky⋌ 26  6 3 17 33:73 21
14. Maršovice B⋌ 26  4 1 21 34:93 13


III. B třída

Ratměřice – Popovice 2:1 (1:1), branky Ratměřic: T. Semerád, Liška.

Postupice – Ostředek 2:0 (1:0), Kunc, Tůma.

Tichonice – Kladruby 5:1 (5:1).

SK Načeradec – Čechtice 1:1 (0:0), J. Suchopár - Nedbal.

Velíš – Dolní Kralovice 1:0 (0:0), Prokop.

Pravonín – Kondrac B 2:1 (0:1).

Chotýšany B – Křivsoudov 3:2 (1:0).

Konečná tabulka

 1. Pravonín⋌ 26 20 3  3 86:38  63
2. Postupice⋌ 26 18 3  5 77:36  57
3. Ostředek⋌ 26 19 0  7 82:31  57
4. D. Kralovice⋌ 26 13 3 10 70:56  42
5. Popovice⋌ 26 11 6  9 61:54  39
6. Ratměřice⋌ 26 11 4 11 63:64  37
7. Křivsoudov⋌ 26 10 6 10 59:69  36
8. Tichonice⋌ 26 11 3 12 76:66  36
9. SK Načeradec⋌ 26  9 6 11 49:53  33
10. Velíš⋌ 26  9 5 12 55:61  32
11. Kondrac B⋌ 26  9 5 12 56:60  32
12. Kladruby⋌ 26  7 6 13 51:79  27
13. Chotýšany B ⋌ 26  6 2 18 46:91  20
14. Čechtice⋌ 26  2 2 22 31:104  8

IV. A třída

Úročnice B – Soběhrdy B 2:2 (2:2), Novák, Hašek - Fulín, Murgač.

Netvořice – Jankov A 2:5 (0:2).

Zaječice – Pecerady 4:2.

Jablonná – Neveklov B 2:1 (0:1).

Bukovany – Václavice B 8:3.

Křečovice – Poříčí B 3:2.

Konečná tabulka

1. Zaječice⋌ 24 19 4  1 106:45 61
2. Jankov⋌ 24 15 5  4 100:49 50
3. Poříčí B⋌ 24 11 5  8  55:52 38
4. Soběhrdy B ⋌ 24 10 7  7  57:46 37
5. Pecerady⋌ 24 11 4  9  57:56 37
6. Netvořice⋌ 24 10 5  9  74:59 35
7. Čerčany B⋌ 24 10 5  9  86:62 35
8. Jablonná ⋌ 24  9 4 11  61:73 31
9. Bukovany⋌ 24  6 9  9  58:55 27
10. Neveklov B⋌ 24  7 2 15  56:75 23
11. Křečovice⋌ 24  7 2 15  39:99 23
12. Václavice B ⋌ 24  6 4 14  50:96 22
13. Úročnice B⋌ 24  4 6 14  39:71 18

IV. B třída

Mezno B – Drachkov 1:1 (1:1). 

Miličín – Jankov B 6:0.

Heřmaničky B – Neustupov 1:1 (1:1), Dvořák - Budil.

Olbramovice B – Budenín 1:5.

Bystřice B – SK Přestavlky 3:3.

Sedlec–Prčice B – Ratměřice B 3:0 (2:0), Jakub Trnobranský, M. Pištěk, Fára.

Konečná tabulka

 1. Budenín⋌ 24 19 0  5 85:26  57
2. Drachkov⋌ 24 17 3  4 88:39  54
3. Neustupov⋌ 24 14 5  5 73:45  47
4. Sedlec–Prčice B⋌ 24 13 6  5 62:30  45
5. Kamberk⋌ 24 12 2 10 53:51  38
6. Olbramovice B⋌ 24 12 2 10 65:51  38
7. Miličín B⋌ 24 11 4  9 52:45  37
8. Ratměřice B⋌ 24 10 3 11 40:62  33
9. SK Přestavlky⋌ 24  8 3 13 62:56  27
10. Mezno B⋌ 24  6 6 12 43:55  24
11. Bystřice B⋌ 24  6 6 12 36:54  24
12. Heřmaničky B⋌ 24  3 4 17 23:98  13
13. Jankov B⋌ 24  3 0 21 43:113  9

IV. C třída


Nesperská Lhota B – Tichonice B 7:0 (3:0), Hošek 2, Jeništa, J. Chládek, Š. Chládek, Zd. Sluka, Pýcha.

Louňovice B – Postupice B 1:1 (0:0).

Teplýšovice C – Popovice B 1:3.

Libež – Divišov B 5:0 (3:0), Martin Vrba 3, Michal Vrba, Bartoš.

Radošovice – Struhařov B 7:2 (4:1), branky Radošovic: Martínek 2, Smítka 2, Holejšovský, Krch, Chalupecký.

Konečná tabulka

 1. Libež⋌ 22 19 1  2 70:20 58
2. Popovice B⋌ 22 15 2  5 71:38 47
3. Radošovice⋌ 22 14 4  4 62:35 46
4. Struhařov B ⋌ 22 14 3  5 58:36 45
5. Myslič⋌ 22 12 5  5 64:30 41
6. Postupice B⋌ 22  8 4 10 49:53 28
7. Teplýšovice C⋌ 22  6 5 11 41:52 23
8. Velíš B⋌ 22  6 4 12 31:44 22
9. Divišov B⋌ 22  6 3 13 33:79 21
10. Tichonice B⋌ 22  5 4 13 41:67 19
11. Louňovice B⋌ 22  4 4 14 27:54 16
12. Nesp. Lhota B⋌ 22  2 3 17 37:76  9

IV. D třída

Dolní Kralovice B – Libouň 2:2 (0:0), Kubát, Šauer - Jíra, Dvořák.

Nesperská Lhota A – Trhový Štěpánov B 13:1 (9:1), Jeništa 4, POustecký 4, Vrla 3, Bár 2 - Mück.

Louňovice A – Křivsoudov B 5:0 (2:0), Bébr 2, Sova, Šubín, Houdek.

Hulice – Blaník Načeradec 1:6 (0:0), Mach - vlastní 2, Jelínek, Bednář, Holý, Pavelka.

Zdislavice B – Keblov 3:7.

Miřetice B – Pravonín B 1:8 (0:5).

Vracovice – Čechtice B 4:5 (1:1).

Konečná tabulka

 1. Nesp. Lhota A⋌ 26 18 3  5 99:40  57
2. Louňovice A⋌ 26 17 4  5 65:32  55
3. Bl. Načeradec⋌ 26 18 1  7 80:27  55
4. Keblov⋌ 26 17 1  8 79:49  52
5. Pravonín B⋌ 26 16 2  8 81:50  50
6. Libouň⋌ 26 15 4  7 74:50  49
7. Vracovice⋌ 26 12 2 12 70:67  38
8. Tr. Štěpánov B⋌ 26 11 4 11 62:65  37
9. Hulice⋌ 26 11 3 12 50:71  36
10. Křivsoudov B⋌ 26  7 3 16 35:65  24
11. Zdislavice B⋌ 26  7 2 17 46:81  23
12. Miřetice B⋌ 26  5 6 15 34:76  21
13. D. Kralovice B⋌ 26  4 5 17 32:59  17
14. Čechtice B⋌ 26  2 4 20 36:111 10