Fotbalová dorostenecká mužstva I. A třídy odehrála páté jarní kolo.


Benešov B – Nespeky 2:4

Okresní derby mělo nečekaný průběh, když v 11. a 20. minutě šli Nespečtí do dvoubrankového vedení přesnými trefami Rosenvalda. Benešovské béčko posílené o několik hráčů divizního mužstva si v prvním poločase z mírné převahu nevytvořilo vážnější akci na zakončení. Ve druhém poločase domácí otevřeli hru, jenže místo snížení přidal po hodině hry opět přesnou trefu Rosenvald, když po ideální přihrávce Velebila poslal míč podél vybíhajícího brankáře Netušila – 0:3. V závěrečné půlhodině Benešovští přitopili pod kotlem a po rohovém kopu a dorážky snížili na 2:3. Poslední slovo patřilo hostům, když Šmíd po sóle nedal Netušilovi šanci.

Branky: Janáček, Zoubek – Rosenvald 3, Šmíd. Poločas: 0:2

SK Benešov B: Netušil – Vaignát (46. Jánošík), Mikš, Přibyl, Janáček – Zvěřina, Peter, Zoubek, Kačírek – Baňař (46. Turko), Chotovinský

Sokol Nespeky: Pipek – Slaba, Svoboda, Braný, Brynda – Procházka, Velebil, Žáček, Berka – Šmíd, Rosenvald (75. Vondrák).


Zdice – Sedlec–Prčice 2:2

I v oslabené sestavě se hosté dostali díky Pištěkovi do dvoubrankového vedení, které jim vydrželo do 70. minuty. V závěru domácí vyvinuli tlak, vyrovnali a Sedleckoprčičtí byli nakonec rádi, že si do tabulky připsali bod za remízu.

Branky Sedlce–Prčice: Pištěk 2. Poločas: 0:1

Sokol Sedlec–Prčice: R. Kabíček – Trnobranský, Kubát, Pilík, Hudák – Boubalík, Petr, Prchlík, Dvořák – Pištěk, Šmíd.


Dolní Kralovice – Stř. Skalice 3:1

Stříbrná Skalice přijela do Kralovic jen s deseti hráči, přesto se v 5. minutě dostala hlavou do vedení. To bylo však z hostující strany vše. Domácí vyvinuli tlak. Nejprve hlavičku Bočka kryl vynikající gólman Skalice, o chvíli později již ale nestačil na zakončení hlavou Prchala po rohu Křišty, a po hodině hry ho překonal i Boček po uličce Kamarýta. Ve 31. minutě přišla kuriózní situace, když trenér Skalice stáhl ze hřiště hráče, který ho urážel a hosté dohrávali v devíti. Po přestávce se hrálo jen na půlce hostů, ale domácí se proti zhuštěné obraně Skalice nemohli prosadit, a když, tak zasáhl výborný gólman. Nestačil jen na hlavičku Ondřeje Pitelky po centru Křišty.

Branky Dolních Kralovic: 25. Prchal, 30. J. Boček, 62. O. Pitelka. ŽK: 2/1. Poločas: 2:1

Sokol Dolní Kralovice: Doležal – J. Urbánek, F. Vopěnka, O. Pitelka, Lebeda – J. Vopěnka, Kamarýt, J. Prchal, Křišta – Charvát, J. Boček.

ZPRAVODAJOVÉ BND