ČFL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po čtvrtém kole

Bilance: 4 – 3 – 1 – 0, skóre 9:2.
Branky: 9, průměr na zápas 2,25 gólu.
Kanonýři: 3 – Vořechovský, 1 – Balšánek, J. Veselý, Dvořák, Vebr, Kacafírek. 1 gól byl vlastní.
ŽK (3): 1 – Vořechovský, J. Veselý, Vebr.


Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po čtvrtém kole

Bilance: 8 – 6 – 0 – 2, skóre 20:17.
Branky: 20, průměr na zápas 2,5 gólu.
Kanonýři: 4 – Čáp (Benešov), Horváth (Votice), 3 – Zd. Svoboda (Votice), 2 – Málek (Votice), O. Štěpán (Benešov), 1 – Bareš, Horňák, Lukeš (všichni Votice), Turek, Chomát, (oba Benešov).
ŽK (16): 2 – Bartolšic, Málek, Svoboda (všichni Votice), Turek (Benešov), 1 – Malina, Lukeš, M. Budil (všichni Votice), Žák, Kunc, Křivohlavý, Bubeník, O. Štěpán (všichni Benešov).


Krajský přebor

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim B po čtvrtém kole

Bilance: 4 – 2 – 1 – 1, skóre 7:4.
Branky: 7, průměr na zápas 1, 75 gólu.
Kanonýři: 1 – Sedláček, Havlíček, V. Pohorský, Janda, Balšánek, L. Petrů, Nešpor.
ŽK (5): 1 – Borkovec, Vaník, Janda, Balšánek, Kacafírek.


I. A třída

Statistiky hráčů SK Chocerady a FK Metaz Týnec nad Sázavou po čtvrtém kole

Bilance: 8 – 3 – 0 – 5, skóre 13:22.
Branky: 13, průměr na zápas 1,6 gólu.
Kanonýři: 2 – Očenáš (Chocerady), Skála (Týnec), 1 – M. Svoboda, Urbanec, Říčař, St. Svoboda, Kuželka (všichni Chocerady), Moravec, Bartůšek, Žížala (všichni Týnec).


I. B třída


Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Nespeky, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, SK Pyšel, Sokola Trhový Štěpánov, Sokola Teplýšovice a Sokola Maršovice po druhém kole

Bilance: 14 – 7 – 3 – 4, skóre 22:17.
Branky: 22, průměr na zápas 1,6 gólu.
Kanonýři: 3 – Čapek (Trhový Štěpánov), 2 – Starosta (Teplýšovice), Kadlec (Nespeky), D. Průcha (Trhový Štěpánov), 1 – M. Kašpar, Vítovský, P. Sedláček, Kňazík, M. Kubín (všichni Kondrac), Kadeřábek (Nespeky), Houda (Poříčí), Zoubek, Veselý (oba Pyšely), Doležal (Teplýšovice), Pauer, Hlaváč, T. Procházka (všichni Maršovice).


Okresní přebor

Statistiky hráčů ze čtrnácti mužstev okresního přeboru po druhém kole

Bilance: 14 – 6 – 3 – 5, skóre 29:24.
Branky: 53, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 3 – Němec (Vrchotovy Janovice), 2 – Růzha, Dvořák (oba Olbramovice), Khandl, Šauer (oba Chotýšany), K. Čáp (Miřetice), Veselý (Struhařov), V. Budil (Votice B), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), Horváth (Čerčany), M. Davídek (Sedlec–Prčice), 1 – M. Bumbálek, Z. Pekárek, Hlaváček (všichni Divišov), Bejbl, Borek, Filip, Hanuš (všichni Chotýšany), Stibůrek, Pokorný (oba Jírovice), Straka, M. Kaňka, J. Kaňka (všichni Struhařov), Hampl (Teplýšovice B), Hejný, Dvořák (oba Vrchotovy Janovice), Naňák, Kubálek, Bouček (všichni Zdislavice), Vašírovský, Babka (oba Bílkovice), Hofinger, Martiník, Kupša (všichni Čerčany), Kaprálek (Olbramovice), Hedvik (Sedlec–Prčice), Krejčí, Vitouš (oba Neveklov), Dušátko, Pohan (oba Votice B).