Starší žáci

Kutná Hora – Votice 5:3

V úvodu utkání získali územní převahu překvapivě hosté a v 11. minutě se ujali vedení brankou Šedivého. V 18. minutě se od nich odvrátilo štěstí, když si Bursík srazil centr od brankové čáry nešťastně do vlastní sítě. O pět minut později však tentýž hráč dal na tento moment zapomenout a hlavou po rohovém kopu poslal hosty znovu do vedení. V závěru poločasu ale hosté polevili a domácí dvěma góly otočili skóre na 3:2. V 50. minutě využili Kutnohorští zaváhání v obraně Votic a zvýšili na dvoubrankový rozdíl. O pět minut později však Říha dostal Votice zpět do hry. Branka domácích v 61. minutě definitivně zlomila odpor hostů a výsledek 5:3 nezměnilo ani nastřelené břevno Šedivým.

Branky Votic: Šedivý, Bursík, Říha. Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 1/1. Poločas: 3:2

SK Marila Votice: J. Dvořák - Sedlák (M. Dvořák), Bursík, Váňa, Zimmermann – J. Rataj (Holub), Bradáč, Říha, Rezek (Tuček) – Wegschmied, Šedivý

Benešov – Čáslav B 2:2

U Konopiště se začalo svižně a velice rychle. Ve 4. minutě po křižné přihrávce Mareše se přesně trefil Chu – 1:0. Hosté však rychle odpověděli a v 9. minutě srovnali skóre. Domácí do konce poločasu strhli vedení na svou stranu, když Krejza z pokutového kopu potrestal faul na Šímu. Po přestávce hosté daleko více ohrožovali branku Papeže a ve 48. minutě se dočkali vyrovnání. V závěru benešovští kluci tlačili, ale vyprodukovali jen břevno nastřelené Filipem Jendele z trestného kopu. Čáslavi remíza stačila na postup do divize.

Branky Benešova: Chu, Krejza (z PK). Rozhodčí: Kovář. Poločas: 2:1

SK Benešov: Papež – Hroch, Svoboda, D. Jendele, Sysel – F. Jendele, Skopec, Mareš, Šíma – Chu (62. Artus), Krejza (36. Hošek)

Mladší žáci

Kutná Hora – Votice 3:1

Výsledek prvního poločasu 2:0 odpovídal poměru sil na hřišti. Domácí byli rychlejší, přesněji kombinovali a častěji ohrožovali branku Votic. Kutnohorští pokračovali v náporu i po přestávce a již ve 33. minutě zvýšili na 3:0. Ve 40. minutě neproměnil votický Rezek sólo, ale ve zbytku času o sobě nechávali hosté stále více vědět. Zpřesnili a zrychlili hru, získali územní převahu, ale jejím výsledkem byla pouze jediná branka Rataje v poslední minutě.

Branka Votic: M. Rataj. Rozhodčí: Ledvina. Bez karet. Poločas: 2:0

SK Marila Votice: Zejmon – Fortelný, Bednář, Poskočil, D. Budil (Novák) – Kapička, V. Budil (Prégr), Rezek, M. Rataj – Drastich (M. Dvořák), Slunečko

Benešov – Čáslav 3:0

Domácí hráli od začátku s chutí a již v 5. minutě po rohu Cvrčka hlavičkoval přesně Čeljuska. Další slibné příležitosti Čeljusky, Drábek, Vyhlídal, Eliáš a Jírů nevyužili. Hosté zahrozili jen náznakem šance, kterou jim překazil brankář Bébr. Chvíli po přestávce mohli Čáslavští vyrovnat, ale Bébr vytasil výborný zákrok. Ve 42. minutě se dostal do úniku Luboš Balta a míč dotlačil podruhé do branky. Účet zápasu měla na svědomí dvojice přihrávající Eliáš a zakončující Verner. Benešovští žáci si tak výhrou před posledním kolem zajistili pozici přeborníka krajského přeboru.

Branky: Čeljuska, L. Balata, Verner. Rozhodčí: Kovář. Poločas: 1:0

SK Benešov: Bébr – Jírů, Stanka, Kubálek (59. Šach), Cvrček – Vyhlídal, Eliáš, L. Balata – Drábek (46. Verner), V. Balata (58. Srdínko), Čeljuska (53. Vycpálek)