Dvaadvacetiletý slovenský gólman přišel k Litavce během zimní přestávky na půlroční hostování (právě do 30. června) ze Slavie Praha a po odchodu Marka Boháče do Pardubic se měl poprat o místo jedničky mezi tyčemi středočeského celku.

Prosadit se ovšem nedokázal, když nejprve kryl v úvodu jarní části záda Ondřeji Kočímu a po koronavirovém restartu, kdy se na pozici jedničky objevil devatenáctiletý Martin Melichar, se propadl až na pozici třetího brankáře.

Ilustrační foto
Druholigový basket v Příbrami zůstává. Pro klub je to zásadní, má jasno kapitán

Po naplnění původně stanovené dohody o hostování se tak obě strany domluvily, že v další spolupráci pokračovat nebudou. „Klub děkuje Martinu Vantrubovi za jeho služby a přeje jen to nejlepší do dalšího angažmá,“ uvedl 1. FK Příbram na svém webu.

Dnešním dnem (1. červencem 2020) vešla rovněž v platnost opce na přestup záložníka Romana Květa do Bohemians Praha 1905, jejíž uplatnění už před několika dny vršovický klub oznámil. Dvaadvacetiletý záložník podepsal v Ďolíčku tříletou smlouvu. „Jsem naprosto spokojený. Doufal jsem, že se prosadím a Bohemka opci uplatní a jsem strašně rád, že se to stalo,“ komentoval Květ podpis smlouvy pro klubové stránky Boheminas Praha 1905.

Trenér České fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý
Jaroslav Šilhavý: Hložek? Věřím, že půjde vysoko