Byl to skvělý nápad. Vyfotit vnučku Valentýnku v tričku s logem fotbalového klubu v Nespekách, poslat snímek do naší letní soutěže a pak jen trpělivě klikat na webu Benešovského deníku. Karel Hruška z Barochova si díky tomu u nás vydělal pět set korun. Rovnou na ruku. close Nejhezčí a nejošklivější fotbalové dresy. info Zdroj: Karel Hruška zoom_in

„Skvělé, moc díky. Cenu ale převezme manželka. Byla to její myšlenka,“ řekl šťastný výherce, když se od reportéra Deníku dozvěděl o výhře. 

Přebírajících nakonec bylo více. Paní Milena Hrušková si na pomoc vzala dcerku Natálku, syna Káju a samozřejmě i Valentýnku, která na soutěžním snímku na téma „Nejhezčí a nejošklivější fotbalové dresy“ drží v jedné ruce jablko a v druhé dudlík. „Bylo to spontánní. Čteme Benešovský deník pravidelně kvůli fotbalu a tahle soutěž se nám líbí. Tak jsme zkusili foto poslat,“ popisuje Milena Hrušková.

Předání peněz se uskutečnilo – jak jinak – na fotbalovém hřišti. V nedalekých Nespekách, kterým Hruškovi nejen fandí, ale jsou i aktivními členy. „Kája hraje, Natálka teď začíná taky. My fotbal milujeme,“ dodává paní Milena.

Jak s výhrou rodina Hruškových naloží, ještě není jasné. Podle paní Mileny ale určitě velkou část musí dostat Valentýnka – hlavní hrdinka z oceněné fotbalové fotografie.  

Benešovský deník ještě jednou gratuluje!