Česká Lípa prožívá po sestupu z divize do krajského přeboru další turbulentní období. Po odchodu trenéra Pavla Soukupa byl fotbalistům tento týden představen jeho nástupce Rudolf Věchět. „Byl z nabídky nadšený," těší Chadrabu.

Bývalý kouč si mimo jiné minulý týden v Českolipském deníku stěžoval na nedostačující podmínky a posílení kádru. Budete reagovat?
Ne, nechci. Ano, máme problémy, dáváme například málo gólů, ale možnosti jsou prostě dané. Co jsme mohli splnit, to jsme udělali, ale nejsme Real Madrid, ale českolipský Arsenal. Museli jsem to řešit a trenéra rychle najít.

Bylo to těžké?
Tak jen po třech zápasech sezony je to vždycky těžké. Oslovili jsme pana Věcheta, který byl z naší nabídky nadšený. A dohodli se.

Co od něj očekáváte?
Je to zkušený trenér, který by nám měl pomoci s ofenzivou, protože tam máme největší problémy.

Po třech zápasech máte nicméně vyrovnané skóre 1:1.
Alespoň defenziva je slušná, je to zásluha celého týmu, skvělou formu má brankář, který nás několikrát podržel, když to vysloveně hořelo.

Nulu jste uhráli i ve šlágru v Novém Boru (0:0).
Bylo to tradiční, vyhecované derby. Někdy až trochu za hranou. Ale všichni se známe a po utkání bylo vše v pořádku. Na začátku jsme měli výbornou šanci, ale zakončili ji bídnou střelou. Bod je dobrý.

Teď vás čeká Hrádek, co očekáváte?
Když je porazíme 1:0, budeme spokojení. Soutěž je strašně nevyzpytatelná.