Nepříjemnou dohru bude mít zápas III. třídy skupiny A mezi Jírovicemi a Pyšely. Sobotní utkání okresní soutěže bylo předčasně ukončeno. Důležitý moment se odehrál ve 45. minutě, kdy hostující Miroslav Hruška dostal červenou a utkání pro něho předčasně skončilo. „Podle mých informací za stavu 2:4 byl těsně před koncem poločasu vyloučen po druhé žluté kartě jeden z hráčů hostujícího týmu. Tento hráč byl napaden fanouškem zřejmě domácího týmu. Sám nevím, zda došlo k incidentu v době, kdy hráč odcházel do kabiny, nebo když týmy šly do kabin na přestávku,“ poznamenal předseda okresního fotbalového svazu Tomáš Novák.

Celou záležitostí se budou ve na svém nejbližším zasedání zabývat komise. „Zbytek je na sportovně-technické a disciplinární komisi. Já jako předseda do tohoto nemůžu zasahovat a musím vyčkat na jejich rozhodnutí, jsou to orgány, které rozhodují samostatně,“ informoval Novák s tím, že jeho pohled na věc může být irelevantní. „Prezentuji informace, které se mi dostaly od jedné ze stran a rozhodčího. Strany sporu budou vyslechnuty komisemi a následně bude rozhodnuto,“ uzavřel předseda OFS Benešov Tomáš Novák.

V rámci okresních fotbalových soutěží byly další tři zápasy neodehrány. Vrchotovy Janovice vyhrály nad Lešany kontumačně 3:0, Pravonín porazil kontumačně 3:0 Kondrac B a Křivsoudov B kontumačně vyhrál nad Radošovicemi 3:0.Komise se stále zabývá utkáním III. třídy, skupiny B mezi Kamberkem a Trhovým Štěpánovem. V případě tohoto zápasu hrozí kontumace vzhledem k možnému neoprávněnému startu Myroslava Myroniaka z Kamberku. Sportovně-technická komise se tímto utkáním bude zabývat na svém středečním zasedání, dojde k výslechu několika osob. Na finální verdikt si tedy musí oba kluby i samotný hráč ještě počkat. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...