On-line konference se zúčastnili všichni nově zvolení členové VV OFS Benešov, ve formě hostů pak dva členové revizní komise. Na programu bylo projednání celkem deseti bodů - včetně zpráv gestorů za jednotlivé odborné komise.

Martin Macháček pak dokonce už přednesl konkrétní návrh k hlasování, který se týkal složení komise mládeže. Výkonného výborem byl následně také přijat. „Z pozice předsedy bych rád poděkoval Martinovi Macháčkovi za výborně odvedenou práci při přípravě a ustavení nové komise mládeže, včetně zapojení bývalých členů této komise a zřízení větve dívčího fotbalu. Schválení jeho návrhu týkající se Komise mládeže OFS Benešov tak bylo naprosto bezproblémové a těším se na práci této komise,” ocenil předseda OFS Benešov Tomáš Novák.

A jak tedy složení komise mládeže, která se nově dělí na dvě části (chlapecký, respektive smíšený fotbal a dívčí fotbal), vypadat? Jejím předsedou byl zvolen Viktor Liška. Dalšími členy pak Matěj Voráček, Martin Macháček, Theodor Máca, Petr Štětina, Tomáš Holub, Petr Bystričan, Vojtěch Daňhel, Jiří Moulík, Petr Pantoflíček a Jan Kapinos.

„Budeme rádi, když kluby nominují své další zástupce do větve dívčího fotbalu, zejména ty, které se jím zabývají nebo připravují zabývat,“ uvedl dále ve své zprávě Tomáš Novák.