Paradoxně jeden z “nejchudších“ zápase se odehrál na půdě lídra z Olbramvic. Vedoucí celek loni spadl z I. B třídy a netají se ambicemi se do ní co nejrychleji vrátit. Podzimní částí zatím prochází bez porážky, o čemž se naposled přesvědčilo Mezno, které už po půlhodině prohrávalo 0:3. „Do utkání jsme vstoupili dobře, pak jsme ale udělali dvě chyby a dostali dva rychlé góly, které nás položily. Od toho se zápas odvíjel,“ smutnil na straně hostů Michal Šváb.

O dvě trefy domácích v rychlém sledu se postaral Filip Medrejch, který se prosadil dvakrát v rozmezí dvou minut. „Oba dva góly padly úplně stejně – po centru z levé strany. První jsem v náběhu trefil ramenem a při druhém dorážel do prázdné brány,“ komentoval obě trefy střelec domácích Na něj navázal Brejla.

Fotogalerie: Okresní přebor na Benešovsku - 7. kolo

Po obrátce ale hráli lépe hosté, kteří si řekli, že chtějí vyhrát alespoň poločas, což se jim povedlo. „Bojovali jsme. Od toho se vyvíjel náš výkon. Dali jsme sice gól, ale byli jsme málo nebezpeční, což se neodrazilo v další šance,“ zhodnotil Šváb. „První půli jsme měli výbornou, druhou nevím, co se stalo. Byla bídná, soupeř měl převahu. Naštěstí ale dal jenom jeden gól,“ ulevil si Medrejch.

Olbramovice dál prohání dvojice Jankov a Vrchotovy Janovice. Oba týmy shodně vyhrály rozdílem tří branek. Nováček okresu si poradil s posledními Dolními Kralovicemi 3:0, Jankov naopak uspěl 4:1 na půdě Neveklova.

Další zápasy nabídly ještě bohatší přestřelky. Hráči Kondrace uspěli v Týnci nad Sázavou, Pravonín přejel Přestavlky 6:1, ačkoliv inkasoval jako první už ve třetí minutě, Struhařov doma přetlačil Chocerady 4:3. O jednu branku víc daly doma Maršovice rezervě Nespek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...