Do sobotního programu výrazně promluvil vytrvalý déšť. Hned tři duely musely být odloženy a Sportovně technická komise ve všech případech stanovila náhradní termín na poslední srpnový den. Nicméně dva duely se v sobotu přeci jen odehrály. Dolní Kralovice dokázaly s Kondrací držet krok jen do třicáté minuty, pak hosté dvakrát v rychlém sledu udeřili a další dvě slepené branky přidali po hodině hry.

Vysokou výhru si připsalo i rezervní družstvo Nespek, ačkoliv se na chvíli schylovalo k dramatu. Poločasové vedení 3:0 se po přestávce smrsklo a Pravonín se nadechoval ke srovnání skóre. Domácí ale uklidnila druhá branka Mácy a definitivní jistotu dodal v závěru Maršoun. Sedm gólů a zajímavou přestřelku nabídl i duel v Týnci nad Sázavou. Čejka s Kadlecem udržovali hostům z Chocerad náskok před soupeřem. Matucha v poslední minutě sice snížil na rozdíl jedné branky, avšak kontaktní gól přišel pozdě.

Velká radost vypukla ve Vrchotových Janovicích. Nováček okresního přeboru nastoupil do utkání proti Jankovu a už v patnácté minutě vstřelil gól David Adam, letní posila z Miličína. „Zkraje zápasu jsme hráli dobře, protože jsme byli čerství. Neměli jsme sice hráče na střídání, proto jsme chtěli hrát hodně dobrý zápas hned od začátku a vyšlo to,“ usmíval se autor první branky domácích.

Po změně stran navíc zvýšil Bursík. Hosté však tlačili, nicméně se jim podařilo pouze snížit zásluhou zastupujícího kapitána Svobody. „Přišlo pozdě. Mohlo to být klidně 2:2, ale gólman mě vychytal, pak jsme nastřelili tyč. Je to škoda,“ litoval 25letý hráč hostů. Podle něj Jankov málo běhal i střílel. „Oni byli všude první,“ smutnil Svoboda.

„Druhou půli jsme celou dobu jenom útočili, oni bránili,“ pronesl sklesle střelec Jankova. „Čekali jsme, že to bude ve druhé půli těžké a taky nás začali po snižujícím gólu hodně tlačit, ale nenechali jsme se, vydrželi a vyhráli jsme,“ přitakal Adam, který už po zápase věděl, že jako nová posila, autor první branky v sezoně a ještě k tomu výhra, tak ho čeká drahé zápisné. Tři body ale zůstaly ve Vrchotových Janovicích. „Pro nás jakožto první zápas v okresním přeboru jsou hodně cenné a pro mě ještě víc, protože to byl můj první zápas tady,“ završil 24letý hráč domácích.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...