Tělovýchovná jednota Sokol Kamberk se nedostavila poslední květnový víkend k sehrání zápasu III. třídy, skupiny B. Kamberk měl v sobotu 28. května nastoupit v Ostředku. „Družstvo Kamberk se těsně před utkáním omluvilo, že pro nedostatečný počet hráčů se k utkání nedostaví. STK ukládá oddílu Kamberk uhradit částku 1000 korun Ostředku za přípravu hrací plochy,“ stojí v zápise ze zasedání sportovně technické komise OFS Benešov. Z jednání STK a disciplinární komise vzešlo, že Kamberk byl vyloučený ze soutěže a za to dostal pokutu 15 000 korun.

K celé záležitosti se vyjádřil vedoucí Kamberku Stanislav Petrů. „Dlouhodobě jsme se potýkali s nedostatkem hráčů. Před zápasem v Ostředku jsem členy týmu informoval o tom, že se jedná o třetí zápas, na který bychom se nesešli,“ sdělil Petrů.

Fotbalista Tomáš Sedláček
Neveklovský Sedláček: Podobný zápas jsem ještě nikdy nezažil

V tuto chvíli je jasné, že Kamberk zbývající utkání proti Liběži, Kondraci B a Pravonínu neodehraje. Všechny jeho zápasy byly kontumovány 3:0 ve prospěch soupeřů.

Budoucnost fotbalu v Kamberku je momentálně nejasná. V současné době vedení klubu spolu s hráči vede jednání o tom, jak bude vypadat následující sezona. Jasněji by mělo být zhruba v polovině června. „Okolo 18. června bychom měli vědět, jak to budeme mít nadcházející sezonu,“ uzavřel Stanislav Petrů.

Kamberk nenastoupil v sobotu 28. srpna v Tichonicích, v sobotu 23. března doma proti Trhovému Štěpánovu a v sobotu 28. května v Ostředku.


Načítám tabulku ...