Co říkáte na událost, která vedla k ukončení zápasu?
Je to strašná věc, která se stala. Každý z hráčů by si stále měl uvědomit, že jde pouze o sport. Emoce k tomu samozřejmě patří, ale toto přesáhlo všechny meze. Nechápu co hráče může k této věci vést. Sám jsem aktivní hráč a nikdy by mě ani nenapadlo toto udělat.

Na utkání byl přítomný delegát. Jaká je jeho zpráva?
Jeho zpráva jasně popisuje děj situace a je v ní jasně uvedeno, že došlo k napadení rozhodčího uzavřenou dlaní do oblasti hlavy.

Podle všeho se výpověď hráče a rozhodčího či delegáta výrazně rozchází. Jak k tomu přistoupila komise rozhodčích?
Komise rozhodčí nemá důvod nevěřit jak rozhodčímu tak delegátovi zápasu. Dále jsme ihned ten samý večer kontaktovali funkcionáře obou oddílů, kteří nám tyto skutečnosti též potvrdili. Nechápu poté chování pana Potůčka, který dokáže říkat nepravdy o tom, že do rozhodčího pouze strčil. Následně i disciplinární komise dala za pravdu rozhodčímu a delegátovi OFS Benešov a potrestala exemplárně pana Potůčka i když z pohledu Komise rozhodčích OFS Benešov mohl být ještě přísnější. KR rezolutně tyto činy odsuzuje.

Jsou rozhodčí v okresních soutěžích v bezpečí? Neroste v poslední době agrese ze strany hráčů?
V poslední době jsme měli ještě jeden podobny incident, ale věřím, že toto se již nebude opakovat. Myslím, že  Disciplinární komise vydala jasný signál, že bude tyto věci tvrdě trestat.

Co byste vzkázal hráčům, rozhodčím a fanouškům?
Rád bych všechny fanoušky, hráče, trenéry, funkcionář a rozhodčí požádal, aby se zdrželi jakýkoliv inzultací. Všichni si musíme uvědomit, jaký je fotbal krásný sport a těmito věcmi ho akorát poškozujeme. Sport a v našem případě fotbal by nás měl spojovat. Vždyť to všichni na okrese hrajeme pro radost!