Ve třetím zápase v řadě dokázaly bodovat Nespeky „B“. Tentokrát tým Petra Králíčka potěšil své diváky, na domácím hřišti porazit Přestavlky 5:2. Dlouhou dobu na tento duel nezapomene domácí Roman Vojkůvka, který se na triumfu svého klubu podílel velmi výrazně.

Vojkůvka dokázal brankáře Martina Šacha překonat celkem čtyřikrát, své góly rozprostřel do 11., 27., 88. a 90. minuty.  Díky povedenému utkání má v rámci okresního přeboru na svém kontě devět branek a mezi střelci se řadí na třetí místo. Nejlepším kanonýrem soutěže je se třinácti góly Martin Svoboda a o jednu trefu méně má Tomáš Sedláček.

Rezervní tým Nespek je aktuálně na čtvrté pozici se třinácti body. Na nejlepší kluby – Jankov, Vrchotovy Janovice a Olbramovice ztrácí shodně dva body. I z toho je patrné, jak soutěž je vyrovnaná a pořadí klubů se po každém kole výrazně mění.

Hlavní tým Nespek hraje krajský přebor a celou soutěž vede. Vzhledem k provázanosti kádrů se mohou hráči, kterým se v rezervě daří, ucházet o místo v „A“ týmu. Právě Vojkůvka patří mezi důležité členy hlavního oddílu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...